EklentilerMinecraft

Dron Modu Minecraft Android, iOS

Minecraft’ta drone sahibi olmayı hiç düşündünüz mü? Bugün size 2 farklı %100 Fonksiyonel drone modeli ekleyecek bu küçük eklentiyi getiriyorum. Bu eklenti, drone modellerini ekler: E520 ve DJI Phantom. Gerçekçi sesler, animasyonlar, tnt fırlatma, ateş topları fırlatma ve düğmelerle kontrol etme seçeneği vardır.

YARATICI : Andiuber
FACEBOOK : @AndiuberOficial
TWITTER : @AndiuberOficial
YOUTUBE : Andiuber
PAYPAL : paypal.me/Andiuber

TAKIM KÜBİTOS MC

Drone’ları 3 şekilde elde edebilirsiniz. İlk yol, envanterde, Doğa / Yumurtlayan Yumurtalar bölümünde arayarak yaratıcı modda. İkinci yol aşağıdaki komutlardır: (/ toplama ekle: drone_1 / çağrı ekle: drone_2)
Son yol, aşağıdaki resimlerde gösterildiği gibi el sanatları masasında işlemektir .

ETKİLEŞİMLER:
Aşağıdaki öğelerle etkinlikleri etkinleştirmek için drone ile etkileşime girebilirsiniz:
– Redstone: (Drone’u açar)
– Komut bloğu: (Kontrol modunu etkinleştirir)
– Redstone Torch: (Oyuncuyu takip etme modunu etkinleştir ve savun)
– Sandık: (Drone’u kaydedin veya envanterinize iade edin)

Drone’u kontrol edebilmek için kontrollerin anlaşılması kolaydır. (← ↑ → ↑ ↓) Ama anlamadıysanız nasıl kullanılacağını anlattığım eğitim videosunu izleyebilirsiniz. Komut bloğu, bu komut yürütülerek elde edilebilir: / @p komut_blok ver

NOT: Drone’yu kontrol modunda kullanırken, kaybolabileceğinden, hotbar’ınızda önemli bir şey olup olmadığını kontrol edin.

Bu eklentiyi kullanmak için tüm deneysel seçeneklerin etkinleştirilmesi gerekiyor!
ÖN İZLEME:

EĞİTİCİ:

Download/İndir

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.