Android

Ghosts of War: WW2 Android, iOS

İkinci Dünya Savaşı nişancı oyunu. Tarafını seç. Silahlarını hazırla ve hemen savaşa katıl. Dünyanın dört bir yandan oyunculara ve muhteşem tasarımlı grafiklere sahip bu heyecan verici çevrimiçi nişancı oyunu seni bekliyor. Dinamik bir aksiyonla unutulmaz bir savaş deneyimi yaşayacaksın!

Nişancı oyunu özellikleri:

✯3 eşsiz harita

Tanklar, gemiler ve aralıksız aksiyona sahip efsanevi ve nefes kesici savaş alanları. Her bir harita, kendine göre ilginçtir ve kendi özelliklerine sahiptir.

✯Farklı karakterler
ABD, Rusya, Japonya, Almanya gibi ülkelerden farklı dış görünümlere sahip karakterler vardır.

Karakterini seç ve savaşa katıl!

✯Oyun kartı koleksiyonları
Daha da eşsiz ve pahalı silahlar elde etmek için takas oyun kartları topla. En iyi koleksiyonu oluşturmak için diğer oyuncularla kartları takas et!

✯Büyük bir II. Dünya Savaşı silah cephaneliği
23 farklı silah türü vardır: Mosin nagant, mavzer, Thompson makineli tüfek, çeşitli tabancalar, seri ateşli makineli tüfekleri ve daha birçok çeşit.

[appbox googleplay com.extremedevelopers.ghostsofwar]

✯Silah yükseltmesi
Silah geliştirme bölümü bulunuyor – En sevdiğin silahı geliştir, özellik ve hasar seviyesi ekle.

✯Savaş bileti
Görev listesine göre görevleri tamamla ve seviyen arttıkça yeni silahlar ve kamuflajlar kazan. Seviyen ne kadar yüksek olursa ödülün o kadar büyük olur. Elinden gelenin en iyisini yap asker!

✯Kamuflajlar ve diğer eşyalar

Silahını kişiselleştir – Oyunda birçok silah görünümü bulunuyor: Parlak ve renkli görünümlerden, gravürlü ciddi metal görünümlere. Silahını öne çıkarmak için kendi eşyalarını-tılsımını asabilirsin.

Şu anda iki oyun modu mevcut:

✯Ölüm karşılaşması
Herkes kendinden sorumlu. Haritadaki diğer oyuncularla yarış ve ilk sıralarda yer al.

✯Takım savaşı
İkinci Dünya Savaşı hakkındaki bu çevrimiçi nişancı oyununda arkadaşlarınla birleş ve düşmanları yok et.

✯Gelecekte yeni savaş modları eklenecek…

SEVGİLİ OYUNCULAR!
Oyun, aktif geliştirme aşamasında ve talep ve önerilerinizi memnuniyetle kabul ediyoruz. Paylaştığınız geri bildirimleri okuyacağımızdan emin olabilirsiniz. Savaşlarda bol şans yoldaşlar!

Video İnceleme

Download ANDROID

Download iOS: (Yakında)

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.