EA SPORTS Tactical Football test sürümü

Electronic Arts, dünya çapında EA SPORTS Taktik Futbol’un bir test sürümünü piyasaya sürdü. FIFA Mobile’ın bir arcade oyunu olduğunu düşündüyseniz , henüz hiçbir şey bilmiyorsunuz.

EA SPORTS Tactical Football , ünlü futbolculardan oluşan bir takımı bir araya getirdiğimiz bir kart projesidir. Takım antrenörü olarak oyuncu ikonlarını kuşbakışı izliyor olacağız. Ancak bunların hepsinin bu kadar olduğunu düşünmeyin – önemli bir anda maç durur, bir 3B alana aktarılırız ve eylemlerden birini seçmemiz önerilir, örneğin, kaleye tekme atmak veya defans oyuncusunu daire içine almak. Bu tür anlardaki grafikler konsol seviyesindedir, yalnızca başarınız doğrudan iki göstergeye bağlıdır – oyuncunun nadirliği ve unsuru.

EA SPORTS Tactical Football test sürümünü TapTap üzerinden indirebilirsiniz . Ne yazık ki, iOS için ön kayıt hala mevcut. Geliştiriciler toplamda Premier Lig’den 600’den fazla oyuncu vaat ediyor. Yavaş yavaş, oyuncular yeni beceriler açan oyuncularını eğitebilecekler. Açıklama ayrıca oyundan gerçek zamanlı ve 11’e 11 formatında da bahsediyor.

Android Download APK (Telegram)

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.