Just Cause Mobile’ın erken bir sürümü güncellendi, yeni ne var?

Just Cause Mobile, izometrik oynanışa sahip mobil bir MMO’dur. Oyunun mevcut olduğu bölgelerde bile çok kötü karşılandı – Okyanusya ve Güneydoğu Asya’da şuan bu yazı hazırlandığı esnada Google Play Store’da 5 üzerinden 2,8 yıldız aldı ve toplam indirme sayısı 50.000’den fazla, proje iOS’ta henüz yok, en azından App Store’da mevcut değil.

Ancak yeni Just Cause Mobile güncellemesinden bahsedeceğiz. Onun sayesinde, artan zorlukla görevlere katılmak için oyuna yeni silahlar ve teçhizatlar eklendi. Ayrıca Square Enix, “Diamond Packs” yani premium teklifler ekledi; onlar mağazada mevcuttur.

Just Cause Mobile’a yeni başlayanlar, geliştiricilerin öğreticiyi iyileştirdiğini duymaktan memnun olacaktır; örneğin, NPC AI geliştirildi ve artık bu aşama çok daha hızlı tamamlanabiliyor. Genellikle hemen eklenen bir diğer yeni özellik ise battle pass; Onun sayesinde daha fazla ödül kazanabilirsiniz. Ve son yenilik – “Kale” modunda solo olarak katılmak mümkün olacak, şimdi bir takım oluşturması gerekli değil.

0

2003 yılından beri N-GAGE cep telefonu ile başlayan mobil oyunculuk dünyasında var olmaya ve bu konudaki tecrübelerimi sizlere aktarmaya devam ediyorum.

No comments

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.