AndroidiOS

Echoes of Magic Android, iOS

Mobil oyun Echoes of Magic , App Store ve Google Play’de çıktı. Mükemmel grafiklere ve izometrik oynanışa sahiptir.

Echoes of Magic, roguelike öğeler içeren ücretsiz bir RPG’dir. Bir savaşçı ve cinsiyetini (sınıf yok) seçiyoruz ve canavarlarla savaşmak için çöle gidiyoruz. Konumlar arasında geçiş, portalların yardımıyla gerçekleşir ve her seferinde bize karşı daha güçlü ve daha uzun canavarlar ortaya çıkar. Aynı zamanda, örneğin bir golem çağırmak veya dondurucu yağmur çağırmak gibi daha fazla yetenek kullanabiliriz. Yine, hepsi hangi becerileri seçtiğinize bağlıdır.

Şimdiye kadar, Echoes of Magic Rusça Google Play’de mevcut, ancak iOS sürümü Rusya’da ikamet edenler için mevcut değil. Canavarların olduğu yerlere ek olarak, otomatik sorgulamalı merkez şehirler de sunuluyor, ancak kendi ellerimizle savaşmak zorundayız. Arsa konumlara ayrılmıştır, ancak oyunun özelliklerinden biri sınıf özelleştirmesidir, yani sınırınız yoktur. Geliştiriciler toplamda 10’dan fazla harita, 100 canavar ve rastgele beceriler vaat ediyor. Peki, PvP olmadan nerede?

Download Android (Google Play Store)

Download iOS (App Store)

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.