AndroidiOS

Tank Master Android

Tank Master, Google Play’de kullanıma sunuldu. Bu, yavaş bir tanktan uçan ve sürünen düşmanlara ateş ettiğimiz bir arcade projesidir.

Tank Master, Android’de bulunan bir mobil oyundur; iOS için sürüm bilgisi yok. Yazarların planladığı gibi, bir anime oğlanı ve kızı olan bir tankın otomatik olarak haritanın sonuna doğru hareket ettiği küçük seviyelerden geçiyoruz, ancak ateş etmeli ve arabamızı kademeli olarak geliştirmeliyiz. İlginç bir şekilde, yavaş yavaş iyileştirmeler için yeni yeteneklere ve paraya sahibiz. Örneğin, başka bir askeri ve makineli tüfek ile ekstra bir kat ekleyebiliriz.

Tank Master’da yerde hareket eden veya balonlarla yaklaşan piyadelerle savaşıyoruz. İlk seviyeleri geçmek kolaydır, geliştiriciler oyuncuların yalnızca bir parmağa ihtiyacı olduğunu bildirmektedir. Bazen patronlarla karşılaşacaklar, ancak çevrimiçi unsurlar hakkında hiçbir bilgi yok. Bu nedenle, tankı oyun tarzınıza uyacak şekilde geliştirme yeteneğine sahip çevrimdışı atari oyunlarını seviyorsanız proje devreye girecek.

[appbox googleplay com.potatoplay.tankmaster]

Download Android (Google Play Store)

Download iOS (çıkış tarihi bilinmiyor)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.