Eklentiler

Efsane Kılıçlar Eklentisi

Bu eklenti Minecraft oyununda sopa ve kemik gibi bazı öğelerin yerine yepyeni bir kılıç seti getirir. Yeni kılıçlardan herhangi birini elinde tutarak oyuncu yeni yetenekler kazanır. Örneğin, Yangın Kılıcı sizi ateşe karşı dirençli hale getirecek, ancak aynı zamanda elmas kılıcıyla aynı olan 14 saldırı hasarına neden olabilecek kadar etkili. MCPE 1.2 ve üzeri sürümler desteklenir.

Oluşturan:  TheEnderface ,  Twitter Hesabı

Nasıl çalışır?

 

Yeni silahların tümü Minecraft’daki mevcut öğelerin yerini alıyor. Örneğin sopa kömür kılıçları ile değiştirildi. Bu, Kömür Kılıcını elde etmek için bir sopa hazırlamanız gerektiği anlamına gelir.

Kemik Kılıcı (kemik ile değişmiştir):  Saldırı Hasarı: 4. Oyuncu Hız Artışı: 0.12

Ateş Kılıcı (Blaze Rod’un yerine geçer):  Saldırı Hasarı: 14. Oyuncu hızı artırması: 0.105. Kılıcı tutarken ateşe ve lavala karşı bağışıklık kazandırır. Yani bu kılıcı tutarken yanmazsınız.

Yıldırım Kılıcı (Olta yerine geçer):  Saldırı Hasarı: 5. Oyuncuyu biraz daha büyük yapar. Oyuncu yavaşlama etkisi verir ve hareket değeri 0.095’e ulaşma şansı verir. Yıldırım çarpması için oltayı balık tutar gibi sallayın.

Creeper Kılıcı (Yay ile değiştirilmiştir):  Saldırı Hasarı: 8. Oyuncu hızı artırması: 0.12. Patlayıcıyı vurmak için yaya benzer şekilde kullanın (Creeper Toz gerektirir (okların yerine geçer)).

Kömür Kılıcı (Çubuğu Değiştirir):  Saldırı Hasarı: 4. Oyuncu Hız Artışı: 0.12. Oyuncu boyutunu 1.05 olarak değiştirir.

 

Nasıl Kurulur?

 

  • Linkten eklentiyi indirin ve indirdiğiniz eklentinin üzerine dokunun
  • Eklenti otomatik olarak kurulacaktır
  • Otomatik kurulmazsa üzerine dokunun Minecraft ile aç seçeneğine dokunun
  • Kurulum tamamlandıktan sonra Yeni oyun oluşturma ekranında yer alan kaynak paketi ve davranış paketini aktif edin
  • Oyuna girin ve yeni eklentinin özelliklerini keşfedin. Hepsi bukadar.

 

▶ Download/İndir: TIKLA

 

Bakalım bu yazımı kimler paylaşacak. aşağıdaki facebook ve twitter butonlarını kullanarak bu makaleyi paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.