Genel

ELO Vagabond Android ve iOS için yeni bir kontrolcüdür

ELO Vagabond geliştiricileri Android ve iOS destekleyen yeni bir kontrolcü (gamepad) duyurdular. Peki çıkış tarihi nezaman?

ELO Vagabond, çok yönlü bir oyun kontrol cihazı

ELO Vagabond, iOS ve Android akıllı telefonlar, konsollar, PC’ler ve bulut denetleyicileri için kullanılabilen çok yönlü bir oyun kontrol cihazıdır. Üretici, ELO Vagabond’un tüm akıllı telefon boyutlarına uyacağını iddia ediyor, hatta bir kılıf içinde olsalar bile.

Gamepad‘in cihazının bir başka özelliği de bazı buton ve çubukların arkadan aydınlatılmasıdır. Yani bu, karanlık ortamlarda oyun oynarken daha kolay kontrol sağlar.

ELO Vagabond’daki D-Pad mekaniktir, Yani bu da daha doğru ve hassas kontrol sağlar. Hatta tetikleyiciler, Xbox ve PlayStation’dan birinci sınıf denetleyicilerin hayranlarına hitap edecek.

Akıllı telefona bağlantı Bluetooth üzerinden değil, USB-C üzerinden yapılır. Bu, daha hızlı ve daha kararlı bir bağlantı sağlar.

Başlangıçta gereksiz görünen ancak daha sonra saygı duyulan bir özellik, ayrı bir 3,5 mm jaktır. Yani, kablolu kulaklık bağlamak istiyorsanız, kabloyu akıllı telefonunuza itmeden kontrolörün kendisine bağlayabilirsiniz.

ELO Vagabond, Kickstarter‘da orijinal miktarı ikiye katlayarak 44.282 $ topladı ve bağış toplama kampanyasının bitmesine hala 40 günden fazla kaldı.

Kickstarter’da satın alırsanız, üretici şunları vaat eder:

  • ABD, Teksas’tan dünya çapında nakliye
  • Ömür boyu garanti
  • 24 saat teknik destek

ELO Vagabond’un maliyeti 149 dolar. Teslimatı Ocak 2024’te gerçekleşecek. İki seçenek vardır: Lightning’li iOS için ve Android için Type-C için. Ve 205 $ öderseniz, kontrolör bu yılın Aralık ayında teslim edilecektir.

Son olarak ELO Vagabond, her oyun için kontrolleri özelleştirerek sanal bir kontrolör olarak kullanılabilmektedir. Bu, oyunlarda daha iyi kontrol ve performans sağlar.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.