AndroidiOS

Farlight 84 global testi bugün başladı ancak iOS beklemek durumunda

Farlight 84, birçok bölgede Android’de indirilebilir. iOS oyuncularının şimdilik beklemesi gerekiyor.

Farlight 84, küresel beta testinin 13 Şubat’ta başlayacağı bir mobil oyundur. Geliştiriciler, bölgeler ve oyuncu sayısı konusunda herhangi bir kısıtlama sözü vermiyor. Bu bilgiyi resmi bir gönderide belirttiler.

Farlight 84’ün erken sürümünün Türkiye ve diğer ülkelerde mevcut olmasına rağmen, iOS sürümünün yalnızca Güneydoğu Asya’da olduğunu unutmayın. Durum değiştikçe haberleri güncelleyeceğiz. İlginç bir şekilde, oyun Google Play’de 5 milyondan fazla indirildi.

Farlight 84’ün son güncellemesinde, geliştiriciler Sunset City’deki ortamı iyileştirdi ve çeşitli biyomların bulunduğu geniş bir alan ekledi. Ayrıca haritadaki araç sayısını da azalttılar, böylece çok daha çetin savaşlar yaşandı. İyi habere gelince, diriliş eşyası maçın başından itibaren kullanılabilir hale geldi. Ayrıca Farlight 84, kahramanlar, silahlar ve araçlar arasında bir denge getirdi.

App Store’da Farlight 84, 274 incelemeden 5 üzerinden 4,2 yıldız aldı. Bu proje muhtemelen PUBG: New State’ten bile daha popüler.

Download Farlight 84 Android, iOS

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.