AndroidiOS

Endling: Extinction is Forever’ın resmi bir çıkış tarihi var

Endling: Extinction is Forever, Şubat 2023’te iOS ve Android’de yayınlanacak. Proje, bir anne tilki hakkında acıklı bir hikaye anlatacak.

Endling: Extinction is Forever, birden fazla platformda ve 7 Şubat 2023 itibarıyla akıllı telefonlarda da bir maceradır. Geliştiriciler bunu, resmi çıkış tarihine denk gelecek şekilde zamanlanmış ayrı bir fragmanda duyurdular.

Yayıncı HandyGames , motor içi ara sahnelere ek olarak Endling: Extinction is Forever’da dokunmatik tabanlı oynanış sergiledi. Arkamızda çok sayıda proje olmasına rağmen – Wreckfest Mobile , Sponge Bob , Carmageddon – bu sefer arayüz çok sayıda düğmeyle dolup taşıyor. Call of Duty Mobile’ın profesyonel oyuncularının ve diğer atıcıların bile buna alışması gerekecek şekilde düzenlenmiştir.

Endling: Extinction is Forever şu anda iOS ve Android için ön kayıt yapıyor. Bu, aynı Steam’dekinden daha pahalı olan fiyat etiketine sahip premium bir proje olacak.

Endling: Extinction is Forever, çocuklarını kurtarması gereken bir tilki annenin hikayesini anlatıyor. Zor seçimler yapmak ve gecenin karanlığında saklanmak zorunda kalacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.