ErsinCraft

ErsinCraft – Survival Map 29.08.2017

Minecraft 1.2 ile başlamış olduğuğumuz ErsinCraft Survival dünyasını paylaşmanın zamanı geldi. Bu dünya “Uçurumdaki Köy” isimli tohumun yanında oluşturulmuştur ve devasa bir geçit yer almaktadır. Tek başıma başladığım bu zorlu hayatta kalma mücadelesine, daha sonra YeniçeriGame kanalının kurucusu Tuncay abinizi de dahil ederek az da olsa hızlı gelişimi sürdürmeye devam ediyoruz.

Neler Var?

 

ErsinCraft dünyası uçurumunun yanındaki bir geçit üzerine kurulduğuiçin keşfedilmemiş birçok esrarengiz sır ve bulunmamış değerli madenleri barındırıyor. Ayrıca yakınımızda bir köy olması ve bu sayede köylüler ile ticaret yapıyor olmamız da gelişimimizi az da olsa hızlandırıyor.

Oyuncular

 

 1. Ersin Çakı (Xbox adı: ersincaki)
 2. Tuncay Çırak (Xbox adı: yenicerigame)

 

Küçük ve şirin evimizin içten görünen bir odası. Zırh askılıkları ve renkli yataklarımız, aynı zamanda End Portalından kapıp getirdiğimiz Afişimiz de göze çarpıyor.

İsim Ağacı. ErsinCraft canlı yayınları sırasında izleyicilerimizin isimlerini yazdığımız İzleyici İsim Ağacımız evin hemen yanında.

Modern köy evi olur mu demeyin. Ekranlarınızda gördüğünüz ev çok şık tasarlanmış bir başlangıç evi. Ben yaptım.

Madene giden yol. Biraz renklendirmek istedim. Aslında bütün madeni bu şekilde çevrelesek çok daha şık görünebilir.

Dragon (Ejder) portalı. Bu geçiti bulup buraya taşıyabilmek için afedersiniz anamız ağladı. O artık madende ve güvende.

ErsinCraft arka bahçesi. Burada devasa bir geçit ve üzerinde inşa edilmiş bir köprü var. Yakında daha farklı çalışmalar da eklenebilir.

Nasıl Kurulur?

 

 • Aşağıdaki linkten ErsinCraft mapini indirin
 • İndirdiğiniz haritanın üzerine dokunun kurulum başlayacaktır
 • Yeni Oyun kısmında ErsinCraft Şehrini bulun ve dünyaya katılın

 

▶ Download/İndir: TIKLA

(sadece MCPE 1.2 ve üzeri sürümler içindir)

ErsinCraft Survival Serisini İzleyin

Bakalım bu yazımı kimler paylaşacak. aşağıdaki facebook ve twitter butonlarını kullanarak bu makaleyi paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

64 Yorum

 1. Ersin abi seni severek takip ediyorum kanalında çok başarılı ve büyüyeceğine de oldukça inanıyorum yanlız abi senin bu ersincraft haritanı indirmek istiyorum ama olmuyor bende ZArchiver var ve yükledim aç dedim ZArchiver ile daha sonra mcpe ye girdim ama yeni oyun dedim ve altta dünyalar çıktı ve senin dediğin dünya ismi yoktu NE OLUR YARDIM ET bu arada sürümün 1.2.0.31

  1. Bazı kişilerde nedense dünya görünmüyor bunun sebebini ben de bilmiyorum. Mesela ben de başkalarının dünyasını kurduğumda vende de görünmüyor. Bu muhtemelen 1.2 beta ile alakalı bir durum

 2. Ersin abi bende mcpe 1.2.0.7 var dünaya giriyorum diyor oyunun yeni bir sürümü bu seviye kaydetti.Bu nedenle yüklenemiyor bide diyor dünyaya bağlanilamiyor lütfenn yardim et ersin abi ❤❤

     1. Abi canlı yayın çek 12.bölüm diye mapi paylaş yeni haliyle ama ne olur canlı yayın yap ne olur

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.