AndroidiOS

Eternal Kingdom Battle Peak

Eternal Kingdom Battle Peak oyunu , Türkiye dahil iOS ve Android’de piyasaya sürüldü. Klasik MMORPG’lerin ruhunu yalnızca dokunmatik ekranda yakalar.

Eternal Kingdom Battle Peak, PlayStation 3 seviyeli grafiklere sahip mobil bir projedir. Aralarında bir büyücü, şifacı, savaşçı ve diğerleri bulunan bir sınıf seçmelisiniz. Geliştiriciler, gerçek arkadaşlarla zindanlara gidebileceğinizi ve 200’e kadar oyuncunun birbiriyle yüzleştiği Sieges’e (PvP modu) katılabileceğinizi garanti ediyor. Bunun yanı sıra oyunseverler gece ve gündüzün değişmesinin yanı sıra havanın da değişmesini bekliyor.

Ebedi Krallık Savaş Zirvesi’nde büyük ölçekli savaşlar olduğu için, liderlik tablosunda en üst sıralar için savaşan loncalar olmadan olmaz. Eh, her oyuncu nadir eşyalar üretmek için mesleğini geliştirebilecek. Ne yazık ki, yayıncı ASOBIMO’nun sizin hakkınızda çok fazla veri topladığı App Store’da Rusça yerelleştirme belirtilmemiştir. Bu, bağlantıda görüntülenebilen uzun bir geçmişe sahip bir Japon şirketidir.

[appbox googleplay com.asobimo.EternalOfficial]

Download Android (Google Play Store)

Download iOS (App Store)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.