AndroidiOS

Tomb Raider Reloaded şimdiden Android için oynanabilir

Tomb Raider Reloaded, Lara Croft evreninde geçen Square Enix‘ten bir mobil roguelike oyunudur. Mighty DOOM gibi, bu oyun da Archero’dan ilham alıyor.

Oyuncular Lara’yı kontrol ederek ve düşmanlara ateş etmek için durarak küçük seviyeleri geçmek zorunda. Seviyelerde bile, Tomb Raider‘ın canını en uygunsuz anda alacak sivri uçlu çok çeşitli tuzakları fark edebilirsiniz.

Tomb Raider Reloaded’ın çıkışı 14 Şubat’ta gerçekleşecek, bu Square Enix‘in resmi tarihi. Sadece “Japonların” savaş sebebiyle Rusya’yı es geçeceğini ve diğer bölgelerde çıkaracağını umuyoruz, bu nedenle önceden oynamak isteyenler Filipinler’de bulunan erken sürümü oynamaya başlayabilir; Şimdiye kadar sadece Android‘de yayınlandı. iOS sürümü hakkında bilgi yok.

Tomb Raider Reloaded için de ön kayıtlar devam ediyor, ancak iOS oyuncuları e-posta adresleriyle resmi web sitesini kullanmak zorunda kalacak.

İlginç bir şekilde, Tomb Raider Reloaded, Netflix aboneleri tarafından kullanılabilir olmaya devam edecek. Belki de Apple Arcade‘de olduğu gibi ayrı bir “yarı premium sürüm” olacaktır. Netflix’in iOS ve Android’de F2P sürümünü yayınlama hakkını verdiği garip bir şekilde bilinmiyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.