AndroidiOS

Evil Nun Rush Mobil Korku Oyunu Android, iOS

Evil Nun Rush her iki mobil platformda da ortaya çıktı. Yine Evil Nun’dan kaçacağız.

Evil Nun Rush, gençlerin mavi elleri olan William Bismarck’ın geçmişini çözmeye çalıştıkları, oynaması ücretsiz bir korku oyunudur. Her gün geri dönersek, sırları öğreneceğiz ve ünlü Eagles Junior Lisesi’nin yerlerinde yolumuza devam etmek için kartlar ve anahtarlar aramak için labirentte koşacağız.

Karakterlerini geliştirmek için oyuncuların hikaye modundan geçmeleri ve para toplamaları gerekiyor. Ayrıca gelecekteki güncellemelerde geliştiriciler yeni haritalar, bulmacalar, düşmanlar ve ara sahneler vaat ediyor. Bu bir korku olduğu için çığlık atanlarla korku dolu anlar beklemelisiniz; Evil Nun Rush’ın yaratıcıları kulaklıkla oynamanızı tavsiye ediyor.

Bazı oyuncular küçük hataları fark ettiler, örneğin, Evil Nun sessizce arkadan yaklaşabilir ve oyuncuyu aniden öldürebilir; ayrıca bazı dokulardan geçmesine izin veren bir süper gücü var.

[appbox googleplay com.keplerians.evilnunrush]

Download Android (Google Play Store)

Download iOS (App Store)

Resmi Web Sitesi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.