AndroidiOS

Assassin’s Creed Jade Android için indirebilirsiniz

Assassin’s Creed Jade Android için APK olarak indirilebilmektedir. Oyunun sunucuları 29 Haziran’da açılmaktadır. Test bölgeleri arasında Türkiye’de bulunmaktadır.

Assassin ‘s Creed Jade CBT yarın, 29 Haziran’da başlıyor. Başlangıçta, içerdekiler bunun teknik bir test olacağını söylüyorlar. Resmi beta testi bir gün içinde başlıyor, bu nedenle Ubisoft, seçili oyuncuların APK’yı önceden yüklemesine zaten izin verdi; katılımcı ülkeler listesi açıklandı.

Assassin’s Creed Jade‘in test sürümünü doğrudan Google Play Store üzerinden indirmek işe yaramaz. Yalnızca davet edilenler Google Play Store üzerinden görebilirler. Hesabın bölgesini değiştirmek de işe yaramamaktadır.

Oyunu APK olarak indirdiğinizde;

1- Resimde görüldüğü üzere Önce PASSWORD LOGIN seçeneğini seçip hemen altındaki Register for Free seçeneğine dokunun.

Assassin's Creed Jade

2- Aşağıdaki resimdeki gibi sizden istenilen bilgileri doldurup kayıt işlemini tamamlayın.

Assassin's Creed Jade

Assassin’s Creed Jade test sunucuları 29 Haziran’da Türkiye saatiyle 11:00’de açılacak. Ubisoft geliştiricileri, oyunculardan NDA sözleşmesine uymalarını ve içerik paylaşmamalarını istiyor; aksi takdirde beta testine erişimi iptal edebilirler.

Öte yandan Assassin’s Creed Jade’in geliştiricileri, geri bildirim formlarını dolduranları buldukları hatalar hakkında ödüllendireceğini belirtmektedir.

Assassin’s Creed Jade, açık bir dünya ve Çin Seddi de dahil olmak üzere Eski Çin’in keşfini sunmaktadır.

Oyunun test bölgeleri aşağıdaki gibidir.

  • Amerika;
  • Türkiye;
  • Almanya;
  • Fransa;
  • Büyük Britanya;
  • Romanya.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.