Android

Ezetta Prophecy beta, RAID: Shadow Legends’tan çok daha iyi

Ezetta Prophecy Android’de Singapur üzerinden oynanabilir. Oyuncular devasa ejderhalarla savaşacak.

Ezetta Prophecy, nadir kahramanları toplayan ve onlardan güçlü bir grup oluşturan mobil bir RPG’dir. Bu oyunun erken bir sürümü Singapur’daki Google Play’de mevcuttur. Orta çağ fantezisi biçiminde yapılmış izometrik bir oynanışa ve çok güzel yerlere sahiptir.

Ezetta Prophecy’nin video ekleri ve karakterler arasındaki metin diyaloglarıyla ortaya çıkan olay örgüsüne göre, kötü güçler yerel dünyaya sızdı. Onlardan tüm kıtayı kurtarmak gerekiyor ki bu çok zaman alacak. Bunu yapmak için oyuncuların her kahramanı doğrudan kontrol ederek sıra tabanlı savaşlara katılması gerekecek.

Ezetta Prophecy’nin avantajlarından, çizgi film stiliyle karıştırılmış 3D grafikler not edilebilirken, bu proje RAID: Shadow Legends veya AFK: Arena’nın başka bir kopyası değil. GaeaMobile stüdyosundan geliştiriciler, 5 elementin sinerjisi üzerine inşa edilmiş gerçek zamanlı bir strateji ve savaş sistemi vaat ediyor.

Ezetta Prophecy’ye yeni başlayanlar, büyük bir PvE kampanyasından geçebilecek ve daha sonra yoldaşlarıyla baskınlara çıkıp birçok ödül almak için bir loncaya katılabilecek.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.