AndroidiOS

Fall Guys’ın mobil bir klonu olan Eggy Party’nin beta sürümünü indirin

Eggy Party, Güneydoğu Asya’da beta testinde. Sen de davetlisin.

Eggy Party, Filipinler’de Android’de kullanılabilen bir mobil oyundur. Bu, bağış imkanı olmayan bir beta sürümüdür. Oyuncular kendi avatarlarını oluşturup özelleştirebilecek ve ardından diğer oyuncularla rekabete girebilecekler.

Fall Guys oynadıysanız, oyunun kurallarını anlayacaksınız – bir dizi engelden geçmeniz ve önce bitiş çizgisine ulaşmanız gerekiyor. Her seferinde yarışmalar rastgele seçilir ve bazen sadece koşmanız değil, aynı zamanda küçük bulmacaları çözmeniz de gerekir – uçurumun üzerinden bir pislikle atlayın veya topu çemberin içine itin. Ayrıca vücudunla mini bowling oynayabilirsin.

Eggy Party test kullanıcıları, oyun içi posta yoluyla veya günlük görevleri tamamlamaları karşılığında özel madeni paralar ve para birimi alacaklar . Bu sayede premium özellikleri ücretsiz olarak deneyebilir ve mağazadan yeni görünümler satın alabilirsiniz. İlerlemenin tam sürüme aktarılmayacağını da bilmekte fayda var.

Şimdiye kadar, Eggy Party’nin düşük ping ile konsol düzeyinde bir oyun deneyimi sunduğunu görebilirsiniz. Bunun Fall Guys’ın bir klonu olmasına rağmen, yayıncı NetEase Games akıllı telefonlar için yüksek kaliteli, kendine ait bir şey yaratmayı başardı.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.