Android

Farlight 84 Android, iOS İndir

Farlight 84, artık mobil platformlarda kullanılabilen, hızlı tempolu bir kıyamet çok oyunculu hayatta kalma nişancı oyunudur. Çöplere silah zulalarının dağıldığı ve yol kenarındaki araçların ölümcül silahlar olduğu affetmez bir afet bölgesini keşfedin. Zafere giden tek yolun sürekli mücadele olduğu bir yerde korkaklara yer yok. Fütüristik teknolojik donanımlara sahip olun ve hayatta kalmak için diğer 39 oyuncuyu yenin!

1. Bir Saniyeliğine Vazgeçmeyin
Sahip olduğun her şeyi ver! İndiğiniz andan itibaren, bir silahı toplayın ve rakiplerinize saldırın. Bir anlık tereddüt, seni dışarı attığını görebilir. Şansın sizin tarafınızda olduğunu varsaymayın – düşmanlarınız sizi görmemiş olsa bile, savaş alanının sürekli daralan sınırı rahatlamanıza izin vermeyecektir.

2. Çok Çeşitli Araçlar
Sürüşü bir sonraki seviyeye taşıyın. Gördüğünüz herhangi bir aracı sürün, müttefiklerinizi gemiye yükleyin ve savaş alanının daralan kenarlarından kaçmak için yarışın. En yüksek hızda yeni oyun tarzlarını ve yepyeni savaş deneyimlerini keşfedin.

3. Uçan Sırt Çantaları
Fütüristik uçan sırt çantaları, daha önce hiç görülmemiş bir uçuş eylemine izin verir. Tam hakimiyet elde etmek için havada süzülün ve düşmanlarınızın tepesinden yıkım yağdırın.

4. Çeşitli Silahların Devasa Koleksiyonu
Kurabiye atma deneyimlerinden bıktığınızda, daha fazla mermi yeterli olmayacaktır. Her benzersiz silah, taktiksel yeteneklerinizi test eden farklı bir deneyimdir.

5. Enerji Şarj Sistemi
Tamamen yeni bir enerji şarj sistemi, uçuş teçhizatınıza ve silahlarınıza güç sağlar, ayrıca zırhınızı güçlendirmeye ve savaş alanında hakimiyet sağlamaya yardımcı olur. Savaş potansiyelinizi ortaya çıkarın ve sinir bozucu savaşta sınırlarınızı test edin.

Video İnceleme

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.