AndroidiOS

Age of Cyber Android APK

Mobil proje Age of Cyber, Android’de birkaç ülkede göründü. Sakin bir müziği var ama sıkıcı bir oynanışı var.

Age of Cyber , Dünya’nın veya başka bir gezegenin boş arazilerini doldurma ve fethetme yeteneğine sahip bir uzay strateji oyunudur . Başlangıçta, eğitim sırasında el tarafından yönlendirilirsiniz ve ayrıca herhangi bir hapşırma için size ödüller verirler. Yavaş yavaş, barınağınız kaynakları çıkarmanıza ve geleceğin askerlerini yaratmanıza yardımcı olacak yeni binalar edinir. Ardından, sortilerde generallerle birlikte birimler göndermeniz gerekiyor, bu gibi durumlarda bonuslarıyla birlikte VIP statüsü kullanışlı olacaktır.

Age of Cyber ​​​​’in erken bir sürümü Android’de ABD ve Filipinler’de mevcuttur; iOS sürümü hakkında herhangi bir bilgi yok. Geliştiriciler, ilerledikçe açılan farklı zorluk seviyeleri ve gizli hikayeler vaat ediyor. Toplamda, aralarından seçim yapabileceğiniz farklı yeteneklere sahip 50’den fazla kahraman var. Kalıcı zaferler için İttifaka katılmanız ve bölgelerinizi daha da genişletmeniz önerilir. Age of Cyber ​​​​en iyi grafiklere sahip olmayan ve çok oyunculuya çok fazla vurgu yapan bir jeo-strateji olduğu ortaya çıktı.

[appbox googleplay com.raytube.aoc]

Download Android APK (Telegram)

Download Android (Google Play Store)

Download iOS (çıkış tarihi bilinmiyor)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.