AndroidiOS

Fifa 23 Mobile Beta Android için iki ülkede çıktı

FIFA Mobile 2023 şu anda erken test aşamasında. Kanada ve Hindistan’da Android’de gerçekleşir. Kanada veya Hindistan için bir VPN yüklemeniz yeterlidir.

Yeni FIFA Mobile’da geliştiriciler ana menüyü güncelledi. Çıkış tarihine gelince Ocak 2023’e olarak söylentiler var. İzlenimlere göre, niteliksel olarak birkaç yeni an var – geliştiriciler renk paletini, dizilişleri güncelledi ve geçişler için birkaç seçenek ekledi. Ayrıca YouTube’daki yorumcular, özellikle yüzleri olmak üzere futbolcuların geliştirilmiş grafiklerine ve modellerine dikkat çekiyor.

FIFA Football: Beta’daki tüm bu “yeniliklerin” FIFA Mobile’ın Asya versiyonunda zaten bulunduğunu, genellikle küresel versiyonun geç olduğunu unutmayın. Bu kadar az sayıda değişiklik, FIFA Mobile’ın eFootball’da olduğu gibi önümüzdeki yaz daha da farklı bir şeye dönüşeceğini ima edebilir.

⚠️ Not: .apks dosyaları normal .apk dosyaları gibi yüklenmez. Bunun için buradaki linkten APKS Installer uygulaması yüklemeniz ve bu uygulama ile kurulumu gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.