Genel

Fire Coverage: Offline Android için çevirimdışı Mobil oyun

Fire Coverage, Android’de başlatılan bir mobil projedir. Özünde, bu bir askeri kahramanın haydutları ortadan kaldırmak için görevler gerçekleştirdiği bir nişancı oyunudur. Görevler küçük ve koridor konumlarına bölünmüştür ve karakter kendi başına kapaktan kapağa hareket ederken, oyuncu manuel olarak nişan alır ve vesikalık yapar, tüm bunlar amacın yardımı olmadan.

Fire Coverage’da standart bir saldırı uçağı ve bir keskin nişancı dahil olmak üzere birkaç karakter geliştirmeli ve oynamalısınız. Her görevde sizden sınırlı miktarda cephane harcamak, sivilleri kurtarmak, tek atışta 2 düşmanı öldürmek gibi ek görevler yapmanız istenecek.

Fire Coverage’daki görevi başarıyla tamamlamak için, silahları ve karakterleri sürekli olarak iyileştirmeniz gerekir, başlangıçta bunun için kazanılan çok para harcanır, bu yüzden kaynak çiftliğini bekleyin. Özellikle son atış Sniper Elite tarzında yapıldığından, oyunun kendisinin çok bağımlılık yaptığını ve vesikalık atışların bir zevk olduğunu not ediyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.