Android

Mini Shooters: Battleground

Mini Shooters: Battleground Çekim Oyunu yeni bir Ücretsiz Multiplayer Karikatür Çekim Oyunu. Bu başka bir FPS Battleground Atıcılık Oyununu unutturur! Zombie Mode’da Thrilling Unlimited Zombie kombinasyonu ile Battleground’u hissedin. Free Multiplayer Atıcılık Oyunu ile dolu bu adrenalinin heyecanını hiç bitmeyecek.

ANA ÖZELLİKLER:
• Tüm Zaman Favori Heyecanlı Zombi Modu.
• Oynamak için Dört Çarpıcı Savaş Alanı Çekim Haritaları.
• PvP’de Oynanacak Silahların Büyük Arsenal!
• Moda Karakter Özelleştirme!
• Ücretsiz FPS Oyunda Kolay Oyun Oyna ve Otomatik Çekim Özelliği!

Şu anda Oyunu Oyna 5 farklı Modlar vardır: Takım Ölüm Maçı, Hayatta Kalma Modu, Zombi Modu, Head Shot ve Benzer Silah Modu.
Takım Ölüm Maçı: Takım arkadaşlarınızla çevrimiçi savaşta oynayın, özel operasyon ekibiniz için respawn ve hayatta kalın!
Hayatta Kalma Modu: Yalnız oynayın, yeniden canlandırın ve bu savaşta hayatta kalma oyununu kazanmak için olabildiğince öldürün.
Zombi Modu: En iyi hayatta kalma eylemini arkanızdaki zombilerle oynayın. Çok oyunculu oyun çekiminde nihai zombi hayatta kalma deneyimi!
Head Shot: Rakiplerin kafasına odaklan ve en iyi kafa vuruşlu çok oyunculu atış oyununa sahip ol.
Benzer Silah: Kazanmak için tüm ellerde benzer silahlar ile tüm sağkalım için ücretsiz!

OYUN ÖZELLEŞTIRME:
Oynanacak 4 farklı harita çarpıcı: Tersane, Basit Askeri, Havaalanı ve Alp Woodland.
Silahlı 25+ Massive Arsenal Koleksiyonları! Silahını Seçin, El Bombasını Alın, Flash Bang ile Rakiplerinizi Körleyin, Bombalı Bomba Atın, Battleground Multiplayer Atıcılık Oyununu Sürdürmek için Tıbbi Bir Kit kullanın.
Ücretsiz FPS Multiplayer Oyunu’nda arkadaşlarınızla İnternet olmadan bu Survival Battleground Multiplayer Online Oyununa Katıl veya Oda Oluştur ve Oyna.

ÖZELLİK ÖZELLEŞTİRME:
Moda Özelleştirmeyle 100+ Farklı Avatar
15+ Çekici Yüz Maskesi
15+ Özel Kapaklar
15+ Soğuk Gözlük

Mini Shooters, Çarpıcı Grafikler ve Pürüzsüz Oyun Oyunlarıyla çok uyumlu. Herkesin oynayabileceği gerçekten çok basit. Ancak, otantik beceriler, doğruluk gerektirir, Zombie Modunda Shooting Game oynamaya ilgi, Sınırsız Zombiler ile hayatta kalmak ve Battleground’dan kaçmak için son derece zordur. Çarpıcı Haritalar ile Çevrimiçi Çok Oyunculu Muharebede ve Oynayacak Farklı Taktikleri kullanarak etkileşim kurun.

Yasal Uyarı:
Mini Shooters ilk kişi çekim oyunudur. Bu oyun oynamak için ücretsiz ve gerçek para için de in-app alımları olgun içerik içerir. Çocuklarından uzak dur. Oyunu sürekli güncellemeye ve iyileştirmeye teşvik eden beş yıldızlı oyundur.

Zombilerle dolu Battleground savaşında görüşmek dileğiyle.

İnceleme Videosu

 

▶ Download/İndir: TIKLA

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.