Football League 2023 neden Fifa Mobile’den daha popüler?

Football League 2023, Google Play’de FIFA Mobile’dan daha popüler. Sebebini biliyoruz.

Football League 2023, 15 Kasım’da Google Play’de yayınlanan Android için bir futbol oyunudur. O zamandan beri oyun 10 milyondan fazla indirildi ve bu yazı yazıldığı sırada Google Play’deki en iyi ücretsiz projeler arasında 15. sıraya yükseldi. Aynı zamanda FIFA Mobile, geçtiğimiz FIFA Kupası’na rağmen 21. sırada yer alıyor.

Peki Football League 2023’ün güzelliği nedir? Öncelikle oyun yaklaşık 70 MB boyutunda, içeride hiçbir şey indirilmesine gerek yok yani mobil internet boşa gitmiyor. Bu nedenle itmemekle birlikte basit grafiklere sahiptir. Pekala, tüm bu sıkıcı antrenmanlardan geçmek zorunda değilsiniz, ancak Rusya ile Polonya arasında bir dostluk maçına hemen başlayabilirsiniz. Evet, evet, MOBILE SOCCER stüdyosu, oyuncuların isimleri değiştirilmiş olmasına rağmen Rus milli takımını kaldırmadı – Artyom Dzyuba, Dzhubo oldu.

Football League 2023’te asıl olan all-star bir takım kurmak, maç öncesi taktik değiştirmek ve takım moralini yükseltmek. Yalnızca Rusya Federasyonu’nda yaşıyorsanız, tüm arzunuzla reklam izleyemezsiniz.

Football League 2023’te yönetim tıpkı FIFA’daki gibi manueldir. Yalnızca oyuncunun eylemleri her zaman doğru algılanmaz – normal bir pas sırasında yorumcu “kısa pas” (kısa pas) der ve top neredeyse sahanın zemini boyunca uçar. Aksi takdirde, Football League 2023, günlük görevler ve çevrimiçi maçlar olmadan FIFA için harika bir alternatiftir.

Football League 2023 çevrimdışı bile çalıştırılabilir. Bunu Uçak modunda test ettik.

0

2003 yılından beri N-GAGE cep telefonu ile başlayan mobil oyunculuk dünyasında var olmaya ve bu konudaki tecrübelerimi sizlere aktarmaya devam ediyorum.

No comments

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.