Android

Frontier Justice-Return to the Wild West APK+OBB MOD

Vahşi Batı dünyasında geçen bir simülasyon ve strateji oyunudur. Ödül avcısı olarak oynayacaksınız ve suçluları yakalayarak, haydutlarla savaşarak, efsanevi hayvanları avlayarak, evcilleştirerek eski batı’yı fethediyor efsanevi atlar, silahları geliştirmek ve şehrinizi inşa etmek.

 

Oyun Özellikleri

1. Burası Otantik vahşi batı — Ödül Avcıları, Avukatlar, Haydutlar, Kovboylar ve Girişimciler …… Eski Batı’nın tüm harika karakterlerini burada bulabilirsiniz.

2. Ücretsiz İnşaat — Salon, Ahırlar, Four Corners Hotel, Frisco Express ve Tren İstasyonu, Town Clocktower …… seçebileceğiniz çok çeşitli binalar dan!

3. Simülasyon — Çarpıcı çöller, karlı ovalar ve yemyeşil ormanlar – gece ve gündüz dört mevsimi de yaşayın. Her şeye hazırlanmalısın!

4. Düello — ol ‘Vahşi Batı sokaklarında klasik düellolar. Silah atışınızı geliştirin ve yüz metreden bir kuruşa varana kadar doğruluğunuzu keskinleştirin!

5. Şans Oyunları — Ödüller kazanmak için kart ve salondaki şanslı çizim makinesi ile şansınızı deneyin!

6. Efsanevi Hayvanları Avla — Ayılar, kurtlar, timsahlar ve kartallar – birçok farklı hayvan sizi bekliyor. Onları avlayın ve nadir öğeleri alın!

7. Arap Atlarını Yükselt — Ahırlarınızı doldurmak için onları takip edin, evcilleştirin ve yükseltin!

8. Ödül kazanmak için kaçakları yakalayın — Ödül işlerini yapın, avlanın ve zengin ödüller talep etmek için haydutları vurun!

9. En sevdiğiniz silahların kilidini açın ve yükseltin — Bıçaklar, Revolverler, Av Tüfeği, Tüfek ve hatta özel Keskin Nişancı Tüfeği … sınırsız nadir ve güçlü efsanevi silahları ücretsiz edinin!

10. Korkusuz bir ittifaka katılın — Gömülü çeviri ve Posse sohbet kanalı, devlet hükümetinin kontrolünü ele geçirmek ve bölgenizi genişletmek için müttefiklerinizle birlikte çalışmanıza izin verir!

[appbox googleplay and.onemt.ww]

Download Google Play Store Android

Download iOS (Yakında)

Download APK+OBB

APK+OBB Kurulumu

  • Siteden APK dosyasını indirin ve kurun (Kurulduktan sonra oyun açılmayacaktır endişe etmeyin)
  • Siteden OBB dosyasını indirin ve android klasörünün içindeki and.onemt.ww klasörüne yapıştırın. android/and.onemt.ww/main.1010.and.onemt.ww.obb
  • Oyunu şimdi çalıştırabilirsiniz.

Bir Yorum

  1. Çalışmıyor veya çalıştıramıyorum
    Eski hesap geri açılıyor otomatik .
    Olay oyunları ve face sildim giriş için sorar diye maalesef hep eski hesaba otomatik geri dönüyor.

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.