Android

Westy Wild: Dolarado Cowboy Red Dead Redemption’a benziyor

Westy Wild: Dolarado Cowboy Android’de yayınlanan Red Dead Redemption benzeri bir mobil oyundur. İndirebilirsiniz.

Westy Wild: Dolarado Cowboy, mobil platformda Red Dead Redemption’a benzer oynanışıyla dikkat çeken bir oyundur. Geliştiricilerin ilham aldığı açıkça belli olan bu oyunda, oyuncular kovboy rolünü üstlenerek sokaklardaki ve salonlardaki insanlarla iletişim kurmalı ve çevreyi düzenlemelidir. Ayrıca büyük engelleri aşmak için at kullanma imkanı da sunulmaktadır. Kontroller manuel bir şekilde sağlanırken, üçüncü kişi görüş açısıyla oyun keyfini yaşayacaksınız.

Oyun, neredeyse tüm dünyada yayınlandı. Sadece Cezayir, Irak, Fas, Pakistan, Rusya ve Türkiye gibi ülkelerin Google Play Store‘sinde bulunmamaktadır.

Oyunda açık dünya bulunmasa da oyuncular, büyük yerlerde görevleri tamamlayarak en fazla 3 şerif yıldızını kazanmaya çalışacaklar. Kazanılan para miktarı da bu süreci etkileyecektir.

Westy Wild: Dolarado Cowboy’da çevrimiçi öğeler muhtemelen bulunmamaktadır. Grafikler Red Dead Redemption seviyesine ulaşmasa da, akıllı telefonlara yönelik bütçe dostu bir seviyede bulunmaktadır. Bu da avantaj sağlayan bir özelliktir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.