AndroidiOS

Funny Fighters Android Test APK

Funny Fighters , Brawl Stars’ın yerini almaya çalışıyor . Bunlar beyhude girişimler olsa da, potansiyel var.

Funny Fighters, Filipinler de dahil olmak üzere birçok ülkede Android’de mevcuttur; Oyun daha önce Çin App Store’da bulunabilse de iOS’taki sürüm hakkında hiçbir bilgi yok. 1 Ağustos’ta proje yeni bir güncelleme aldı ve indirici sayısı 10.000 kişiyi aştı. Oyun, belirli bir sınıf seçmek yerine silahları bulunduğu yerden alma özelliği ile farklı modlar sunuyor. Google Play’deki açıklamaya bakılırsa, dövüşler ortalama 5 dakika sürer ve 4’e 4 formatında gerçekleşir.

İlginç bir şekilde, Funny Fighters’ın geliştiricileri, Mario gibi silah olarak kullanılan dişlek bitkilere sahip diğer franchise’lardan bazı özellikler aldı . Kazandıkça, Funny Fighters oyuncuları seviye atlar ve daha fazla enerji alır, ayrıca paralı ganimet kutuları alır. Geliştiricilerin yeni etkinlikler eklemesine sevindim, ayrıca arkadaşlarınızla önceden listenize ekleyerek işbirliği yapabilirsiniz.

Download Android APK (Telegram)

Download Android (Google Play Store Flipinler)

Download iOS (bilinmiyor)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.