Android

GaliXCity mobil oyunu Google Play’de mevcuttur

GaliXCity, fütüristik şehrinizi yükselttiğiniz ve otomatik savaşlarda kullanmak üzere nadir kahramanları işe aldığınız bir akıllı telefon strateji oyunudur. Özünde, bir süre onları geçerek görevlere katılıyorsunuz; ana kaynağınız, kahramanları çağırmak için harcanan enerjidir. Bu arada, destenize yeni karakterler eklemek için gacha sistemini kullanmanız gerekir (bir dövüşçü ücretsiz olarak verilir).

Ne yazık ki, GaliXCity’deki oyun ve grafikler, akıllı telefon standartlarına göre bile çok ucuz hissediyor. Muhtemelen, geliştiriciler oyuna kriptolar ve NFT’ler ekleyerek ayrılmak istediler. Öyle ya da böyle, tüm pompalanan oyuncular 50’ye 50 formatında gerçekleşen lonca savaşlarına katılabilecekler.NFT’leri almak için şehrinizi geliştirmeniz, sınırlarını genişletmeniz ve daha sonra diğer oyuncularla ticaret yapmak için kaynakları çıkarmanız gerekir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.