Genel

Call of Duty Mobile iOS ve Android için Gamepad (Oyuncu Kontrolleri) Destekleyecek

Call of Duty: Mobile, 1 Ekim’deki resmi çıkışından önce iOS ve Android kullanıcılar için Gamepad desteğine sahip olacağı kesinleşti ve buna ait bir de ekran görüntüsü yer almaktadır.

Call of Duty: Mobile ünvanı, dünya genelindeki belirli bölgelerde iOS ve Android üzerinde test edildi ve oyun ayarlarında kontrol cihazı ayarlarını görmek için yeni bir güncelleme eklendi.

Bu oyunda bulunan gamepad desteği, daha fazla kullanıcının, ekran denetimleriyle oynamaya karşı daha kolay bir yapılandırma seçeneği ile oynanabileceğini gösteriyor.

İOS kullanıcıları için, geçen hafta yayınlanan iOS, iOS 13 için en son güncelleme, iPhone ve iPad’deki hem PlayStation 4 hem de Xbox One standart kontrol cihazlarına destek sağlayarak şimdi Call of Duty: Mobile oyunu için gamepad kullanımının önünü açtı.

Yalnız unutulmamalıdır ki, Gamepad ile oynayan oyunseverler sadece Gamepad kullanan diğer oyuncularla eşleşecektir. Mobil oyuncuların sunucusuna erişemediği gibi belki de Emülatör kullananlar ile eşleşmesi bile olası.

Call of Duty: Mobile iOS ve Android’de 1 Ekim’den itibaren Appstore ve Google Play Store üzerinden ücretsiz indirilebilir.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.