AndroidiOS

Heir of Darkness oyunu Diablo ile oldukça benzer bir mobil oyundur

MMO Heir of Darkness, Güneydoğu Asya’da yeni gelenler için bir promosyon koduyla piyasaya sürüldü.

Heir of Darkness, Google Play’deki simgesi ve resimleri nedeniyle Diablo ile karıştırılabilecek bir mobil MMO’dur. Oyuna girdikten sonra, oyuncuya her biri maksimum hasarı hedefleyen 3 sınıftan 1’i seçeneği sunulur. Oyuncu daha sonra otomatik seviyelendirme ve genel güç seviyesinde artış ile izometrik bir fantezi dünyasında doğar.

Geliştiriciler film müziği, animasyonlar ve özel efektler üzerinde çalıştılar, ancak ilk konumlarda iblislerle yapılan dövüşleri unutmalısınız – önceden oluşturulmuş konumlar ve sınırlı süreli hediyeler oyuncuya en başından itibaren eşlik edecek. Oyuna bir VIP statüsü de eklendi, dövüşçünün hangi benzersiz hediyeleri alacağını belirliyor.

Heir of Darkness şimdi Güneydoğu Asya’da Android’de piyasaya sürüldü, mevcut ülkelerden biri Filipinler. Ücretsiz hediyeler almak için her gün giriş yapmanızı ve ekipman yuvalarına değerli taşlar yerleştirmenizi öneririz; bu, karakterin savaştaki etkinliğini artıracaktır.

Heir of Darkness için promosyon kodu

  • HODPRE

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.