AndroidiOSMobil Oyunlar

Gunship Operator 3D oyununda Rus konvoyuna hava saldırısı yapacaksınız

Gunship Operator 3D’nin geliştiricileri, Zombie Gunship’in başarısını tekrarlamaya karar verdiler. Ancak bu sefer Rus konvoyuna saldırmanızı istiyorlar.

Gunship Operator 3D, App Store’a göre iOS ve Android için 16 Mart’ta piyasaya sürülen yayıncı Voodoo’nun akıllı telefonlar için bir aksiyon oyunudur. Oynanış açısından oyun, 2011’de piyasaya sürülen Zombie Gunship’e benziyor.

Yüzeyde, Gunship Operator 3D, bombalar ve füzeler atan başka bir bombardıman pilotu simülatörüdür; bu sefer zombilerde değil, orduda ve araçlarında. Görevlerden birinde oyuncu genellikle Rus askerleri, tankları ve araçlarından oluşan konvoya saldırıyor. Bu görev Tobolsk’ta gerçekleşir.

Gunship Operator 3D’deki diğer görevler Afganistan ve İzlanda’da gerçekleşir. Oyunda özel bir olay örgüsü yok ancak yazıtlardan, oyuncunun Call of Duty: Modern Warfare 2 ve Call of Duty: Modern Warfare 3’te “iyi askerlerden” oluşan 141 numaralı özel bir mangayı kontrol ettiğini anlayabilirsiniz.

Gunship Operator 3D’yi oynayanlar içeriğin rutubetliliğinden şikayet ederler – askerler, tanklar ve diğer ekipmanlar oyuncuyu geri çevirmez, bu nedenle geriye kısa görevleri tamamlamak, rütbeyi yükseltmek, altın kazanmak ve bunu bombardıman uçağını pompalamak için harcamak kalır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.