Nükleer Patlama Eklentisi – Minecraft PE

Nükleer Patlama eklentisi TNT bloğunu oldukça yıkıcı bir nükkler patlama bloğuna dönderir. Bu blok bir oyuncak değildir. Oldukça tehlikelidir, ancak çevrenizdeki arazide bazı değişiklikler eklemek istiyorsanız kesinlikle yararlıdır. Gerçek hayattaki bir nükleer silah ile gerçekten kıyaslanamaz ancak kesinlikle eşdeğer ölçülerdedir. Ayrıca Creeper artık nükleer bir patlayıcıya dönüşmüştür. Eklenti Minecraft 1.2 sürümünde test edilmiş olup diğer MCPE sürümlerinde de çalışabilir.

Nasıl Çalışır?

 

Minecraft PE oyununda normal bir TNT bloğu patladığında çevreye fazla tahribat vermez ve fazla yıkıcı değildir. Ama Nükkler patlayıcı TNT bloğunun neredeyse 100 katı patlar ve dünyanızda akıl almaz yıkımlar meydana getirebilir.

Nükleer bloğunu bir çakmak, redstone meşalesi veya herhangi yakıcı bir eşya ile ateşliyebilirsiniz. Aşağıda Nükleer patlayıcının verdiği zarardan bir kesit görüntülemektesiniz.

İnanılmaz derecede teklikeli ve Nükleer bloğu ateşledikten sonra kaçmak veya uzaklaşmak için tam 35 saniyeniz var. Eğer yakınında durursanız sizin için bir felaket olabilir.

Nükleer Creeper normal bir Creeper’dan çok daha tehlikelidir ve patlama hasarı oldukça yüksektir. Survival oynayanların bu canlıya karşı çok dikkatli olması gerekmektedir.

Envanterinizdeki Altın Zırhlar Nükleer Zırh olarak değiştirildi

Download/İndir: TIKLA

12 comments

 1. Akif dedi ki:

  Site neden bakımda

 2. Samet dedi ki:

  teşekküler

 3. Samet dedi ki:

  videoda ismimi söylermisin

 4. ersincaki dedi ki:

  Ahmet Aga kötü yutuberdır eriğin tekidir.Siz de.

 5. Yiğit Arda dedi ki:

  Abi İşe Yaradı Çok Fena Gitti Ortalık. Ama Biraz Daha Büyuk Patlama Olsun

 6. sehmus dedi ki:

  geliyorum…

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.