AndroidiOS

Unending Dawn Unreal Engine 5 mobil oyunudur

Unending Dawn, Android, iOS ve PC’de beklenmektedir. Oyun açık bir dünyaya Unreal Engine 5 oyunudur ve Parcaes Fate Studio geliştirmektedir.

Unending Dawn, NetEase Games‘in eski çalışanları tarafından geliştirilen çapraz platform oyunudur. Wuthering Waves ve Tower of Fantasy için benzerlikleri tekrar etmeye karar verdiler. Oyun şu anda Çinli TapTap aracılığıyla ön kayıt yaptırılıyor.

Unending Dawn için henüz bir çıkış tarihi yok ancak oyuncular şimdiden Elden Ring ile karşılaştırmaya başladı. Bunun nedeni, oyuncunun bir anime karakterini kontrol etmesi ve açık bir dünyayı keşfetmesidir. Genellikle fiziksel bulmacaları çözmeyi ve patronlarla savaşmayı içerir. Tam olarak nasıl savaşacaklarını önceden tahmin etmek imkansız, bu yüzden çok fazla ölüm olacak.

Unending Dawn’ın sadece akıllı telefonlarda değil PC’de de çıkması beklenmektedir. Ancak konsol versiyonu da olasılıklar arasında. Oyun, şuan Unreal Engine 5 ile geliştiriliyor ve sonuç şimdiden harika görülüyor. Ayrıca savaş sırasında özel efektler, iyi geliştirilmiş konumlar ve buna dair güzel bir resim ipucu veren şeyler bulunmaktadır.

Bazı oyuncular Unending Dawn geliştiricilerini eleştirdiler. Oyunun Unreal Engine 5 seviyesine bakmadığına inanıyorlar, maksimum Unreal Engine 4 gibi göründüğü yönünde söylentiler var.

Oyunun Hikayesi Nasıl Gelişiyor

Hikaye, son şafağın olduğu gün başlar.

1,99 milyon gün doğumundan sonra güneş üstün parlaklığını kaybetti. Parçalanma ve her karış toprakta felaketler yaşandı ve hayatta kalanlar, kehanetteki zayıf umudun peşinde oldular.

Her gün batımında, güneşin bir daha doğmamasından korkarım. Kendimden korkarım, insanlıktan korkarım, ikinci milyonuncu güneşin doğuşunu göremeyeceğim. Bu çamurda oyalanmanın ne demek olduğunu soruyorsun bize. Ve benim cevabım, insanoğlunun ikinci milyonuncu, hatta sonsuz sayıda gün doğumuna kadar devam etmesi gerektiğidir.

Gökyüzüne en yakın bu kıtada, insanların dokunabilecekleri uygarlığın başlangıcı 5.476 yıl öncesine kadar uzanıyor. O zamandan beri atalar gün doğumunu selamlıyorlardı. 1.99 milyon Bir sonraki güneş doğuyor ve bu tüm uygarlık tarihi işte o an durur. Daha sonra dünyanın istediği nimet bir lanete dönüşür ve görünmeyen şey gökten yağarak her şeyi yerle bir eder.

Şafak günü.

Gökyüzü karardığında, hala yukarıya bakma, parlaklığın zayıf ışığıyla yeryüzünde yeniden parlayan güneş olmaya. Bir sonraki gün doğumuna ve şafağa kadar yaşamaya ve savaşmaya cesaretin var mı?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.