Android

Island Kingdom’da hayvanları birleştirmeniz ve bir krallık yaratmanız gerekiyor.

Island Kingdom, Google Play’de göründü. Ön kayıt yaptırabildiğiniz sürece çıkışında anında oynayabilirsiniz.

Island Kingdom, Android’de çıkacak bir mobil oyundur. Çıkış tarihi yok, ancak şimdiden kısa bir fragman yayınlandı. İçinde çizgi film grafiklerinin yanı sıra kahramanları da görebilirsiniz; hayvanları çağırıyorlar ve yükseltilmiş bir versiyon elde etmek için onları birleştiriyorlar. Tüm bunlar, oyuncunun mülkiyetine saldıran canavarlarla savaşmak için gereklidir.

Island Kingdom’ın geliştiricileri fethedilecek 100’den fazla ada vaat ediyor. Bu, çok oyunculu bir moda işaret edebilir. Bunun gibi arazi keşifleri, hayvanları ve diğer birimleri daha da güçlü hale getirmeye yardımcı olacak gizli tarifleri ortaya çıkaracaktır. Aslında oyun, bulmacaları çözmeye ve kendi yerleşiminizi oluşturmaya dayanıyor.

Island Kingdom, dikey oynanışa ve 3D grafiklere sahip olacak. Açıklama, sınırlı kaynaklarla hayatta kalmanın yanı sıra, muhtemelen diğer oyuncuların yerleşim yerlerine yapılan baskınlardan bahsediyor. Bunun uygulama içi satın almalarla bir F2P projesi olacağı şimdiden belli oldu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.