Eklentiler

Jimbo’nun Modern Silahları

Bu eklenti Minecraft oyununda, düşük teknoloji araçlarından bazılarını modern standart silahlara dönüştürmektedir. Silahlar, hayatta kalmanızı tehdit eden herhangi bir şeyi ortadan kaldırmak için kullanılabilir. Hayatta kalma mücadelesinden bıktıysanız, bu eklentiyi bir kez denemelisin. MCPE sürümlerinizle uyumludur.

Oluşturan:  Jimbo_Acob , Twitter Hesabı
Güncellendi: 1 Eylül, 2017

Özellikler

 

Av tüfeği 50 saldırı hasarı veren güzel bir silah kullanın ve düşman moblara saldırın

RPG (Yay yerine geçer):  Bu silah en çok hasar veren ağır patlayıcı silahtır. Yay yerine geçtiği için oklarla değiştirilmiş mühimmatları vardır ve çekerek fırlatılır.

Molotov Kokteyli: Düşman moblara saldırı yapmak için onlara yanıcı ve patlayıcı bir Molotov Kokteyli atabilirsiniz.

El Bombası: Düşman moblarına saldırı yapmak için olara bomba fırlatın. Büyük bir patlamaya sebep olacağı için yakınınıza atmayın yoksa siz de hasar alırsınız.

Düşman Askerler: Üniforma giymiş istkeletler düşman askeri olarak karşınıza çıkar ve size saldırı yapar. Genellikle av tüfeği taşıdıklarını göreceksiniz.

Mayın: Bu tehlikeli ve farketmesi zor bir patlayıcıdır. Oyuncular veya canlılar bu mayına en fazla 1.3 blok kadar yaklaşabilirler. Daha fazla yaklaşırsanız kendini imha ederek patlayacaktır.

Taret (demir golem):  Dört demir blok ve kabak ile taret oluşturabilirsiniz. (Bir demir golemi üretir gibi aynı şekilde çalışır.) Taret bir konuma sabitlenir ve 35 blok yarıçap içinde herhangi bir düşman canavarı vuracaktır. Taret 50 sağlık kalbine sahiptir ve kolay kolay ölmeyecektir.

Tanklar Sürmeden önce biraz kömürle doldurmanız gerekecektir. Kömür yakıt olarak çalışır ve tekrar doldurmanız gerekmeden önce 3 dakika sürecektir. Depoda otururken, tankın yönünü kontrol etmek için elinizde bir anahtar tutabilirsiniz. Anahtar ve tankı mob yumurtaları arasında bulabilirsiniz. Anahtar için envanterinize iyi bakın.

  • Sürülebilir. (biraz kömürle doldurup daha sonra bir tank anahtarı ile binelim)
  • 24 slot envanter yeri vardır ve dilediğiniz eşyayı tanka yerleştirip saklayabilirsiniz
  • Sağlık: 175 kalp
  • Knockback direnci
  • Maden aracına benzer şekilde istiflenebilir

 

 

Nasıl Kurulur?

 

  • Linkten eklentiyi indirin ve indirdiğiniz eklentinin üzerine dokunun
  • Eklenti otomatik olarak kurulacaktır
  • Otomatik kurulmazsa üzerine dokunun Minecraft ile aç seçeneğine dokunun
  • Kurulum tamamlandıktan sonra Yeni oyun oluşturma ekranında yer alan kaynak paketi ve davranış paketini aktif edin
  • Oyuna girin ve yeni modern silah özelliklerini keşfedin. Hepsi bukadar.

 

▶ Download/İndir: TIKLA

 

Bakalım bu yazımı kimler paylaşacak. aşağıdaki facebook ve twitter butonlarını kullanarak bu makaleyi paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

7 Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.