X-Ray Modu – Elmas ve Diğer Madenleri Kolay Bulma

Bu mod, ayarladığınızda dünyalarınızdaki tüm madenleri kolayca görebilme, yerini tespit edebilme ve sunucularda oyuncuları duvar arkası görebilme özelliği kazandırır. Android ve iOS için kurabilirsiniz.

Nasıl çalıştığından kısaca bahsedeyim, Modu yüklediğinizde Kaynak paketi ayarlarına girip modun üzerinde bulunan çark simgesine dokunarak toplamda 16 varyasyonu kullanabilirsiniz.

Örneğin, çarka tıkladığınızda sadece hayvanları, yaratıkları ve diğer oyuncuları göster seçeneğini açabilirsiniz veya sadece kömür, demir gibi sıradan madenleri göster seçeneğini açabilirsiniz, veya sadece yeraltı zindanlarını ve yapılarını görme seçeneğini açabilirsiniz. Veya komple dünyadaki herşeyin yerini göster seçeneği ile bütün yeraltı madenleri, zindanlar ve oyuncuları görebile seçeneğini kullanabilirsiniz.

Aşağıdaki resimdeki gibi indirdiğiniz modun kaynak paketine tıklarsanız çark simgesi göreceksiniz. Bu çark simgesine dokunduğunuzda ayarlanabilir X-Ray karşınıza gelecektir.

Çark simgesi şuna benzemektedir.

Artık Kaydırıcıyı kullanarak X-Ray Türünü değiştirebilirsiniz. Şu anda 16 farklı varyasyon var, belki Gelecekte daha fazlasını ekleyeceğim;

Download/İndir Mediafire

Download/İndir Cloud.ru

4 comments

  1. Muhammed dedi ki:

    Abi bende bazı modlar eksik ekler diyor bu neden oluyor abi yorumumu cevaplarsan sevinirim

  2. ADEM dedi ki:

    Abi sen kıral adamsın çalıstı ama madenin ne olduğu belli deil bazen bosa kazıyorum ama olsun genede iş görüyor

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.