Eklentiler

X-Ray Modu – Elmas ve Diğer Madenleri Kolay Bulma

Bu mod, ayarladığınızda dünyalarınızdaki tüm madenleri kolayca görebilme, yerini tespit edebilme ve sunucularda oyuncuları duvar arkası görebilme özelliği kazandırır. Android ve iOS için kurabilirsiniz.

Nasıl çalıştığından kısaca bahsedeyim, Modu yüklediğinizde Kaynak paketi ayarlarına girip modun üzerinde bulunan çark simgesine dokunarak toplamda 16 varyasyonu kullanabilirsiniz.

Örneğin, çarka tıkladığınızda sadece hayvanları, yaratıkları ve diğer oyuncuları göster seçeneğini açabilirsiniz veya sadece kömür, demir gibi sıradan madenleri göster seçeneğini açabilirsiniz, veya sadece yeraltı zindanlarını ve yapılarını görme seçeneğini açabilirsiniz. Veya komple dünyadaki herşeyin yerini göster seçeneği ile bütün yeraltı madenleri, zindanlar ve oyuncuları görebile seçeneğini kullanabilirsiniz.

Aşağıdaki resimdeki gibi indirdiğiniz modun kaynak paketine tıklarsanız çark simgesi göreceksiniz. Bu çark simgesine dokunduğunuzda ayarlanabilir X-Ray karşınıza gelecektir.

Çark simgesi şuna benzemektedir.

Artık Kaydırıcıyı kullanarak X-Ray Türünü değiştirebilirsiniz. Şu anda 16 farklı varyasyon var, belki Gelecekte daha fazlasını ekleyeceğim;

Download/İndir Mediafire

Download/İndir Cloud.ru

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.