Jobless Life – işsiz üniversite mezunu simülatörü

Jobless Life Android’de mevcuttur. Oyuncular metropolde bir kariyer inşa etmek zorunda kalacaklar.

Jobless Life, Android’de kullanılabilen bir mobil oyundur; bu resmi sürüm. RiMa Studio’daki geliştiriciler, oyuncuların kendi avatarlarını yaratabilecekleri bir işsizlik simülatörü olduğunu söylüyor. Konu, oyun motorundaki bir ara sahneyle ortaya çıkıyor: ana karakter liseden yeni mezun oldu, parası yok ve ailesi artık onu destekleyemez. Geriye tek bir şey kaldı – metropole gitmek ve kariyerinizi inşa etmek.

Uzaktan İşsiz Yaşam, Grand Theft Auto’ya bir alternatifi andırıyor: açık dünya, hareket özgürlüğü ve görevler. Göstergelerin NPC’ye ulaşmak için nereye koşacağını her zaman göstermemesi üzücü. Ayrıca yoldan geçenlerin arabalarını da dekore edemezsiniz.

Jobless Life’ın yaratıcıları çevrimiçi unsurlardan bahsetmiyor, bu yüzden bir ” mobil SAMP ” sayılmaz. Ancak ana karakterin açlık ve susuzluk gibi çeşitli parametreleri vardır. Yani karakterin ölmemesi için geçimini sağlamak acildir.

Pekala, harita yüklenirken “işsiz” kelimesinin açıklamasına bakılırsa, Jobless Life, işsizliğin toplumun temel bir sorunu olduğunu gösteren bir oyundur. En azından bu projenin yazarları böyle düşünüyor.

0

2003 yılından beri N-GAGE cep telefonu ile başlayan mobil oyunculuk dünyasında var olmaya ve bu konudaki tecrübelerimi sizlere aktarmaya devam ediyorum.

No comments

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.