AndroidMobil Oyunlar

Contra: Tournament Android için yayınlanan başka bir Battle Royale oyunu

Contra: Tournament‘ın erken bir sürümü Google Play Store üzerinde Flipinlerde yayınlandı. Ama merak etmeyin bir APK bırakıyorum. Capcom’un geliştiricilere soruları olabilir.

Contra: Tournament, Fortnite ve benzeri oyunları takip eden bir battle royale oyunudur. İçinde yaklaşık 100 oyuncu, hayatta kalmak için haritanın farklı yerlerinde nadir bulunan silahları ve ekipmanları toplamaya gidiyor.

Genel olarak, Contra: Tournament’ı suçlayamazsınız – grafikler, mobil battle royale standartlarına göre iyidir, arayüz, silahların gövde kitini anında değiştirmenize olanak tanır, öğeler nadirlik seviyelerine ayrılır, vb. Açık. Ama hak iddia edebilecek olan Capcom’dur.

Gerçek şu ki Contra: Tournament, karakter modellerini ve hatta Capcom’un sahibi olduğu Contra markasını kullanıyor. Ekran görüntülerine ve açıklamaya bakılırsa, geliştiriciler eski seriye bir “aşk mektubu” yazdılar, ancak Capcom ile hiçbir bağlantıları yok.

Contra: Tournament şu anda Filipinler’de ve muhtemelen diğer Güneydoğu Asya ülkelerinde mevcuttur. Android versiyonundan bahsetmişken birkaç kişi indirmiş bu yüzden maçlarda botlar olabilir. Oyuncuların çok sıkıcı olmaması için 4 kişilik bir kadroda birleşebilmelerine sevindim – ses sekansı atışlardan ve oyuncunun adımlarından oluşuyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.