Eklentiler

Kelebek Eklentisi – Minecraft MCPE

Minecraft MCPE oyununuz için kullanabileceğiniz güzel bir Kelebek eklentisi mevcut. Bu eklenti Android, iOS ve Windows 10 cihazlarınıza kurulabilir ve oyun içerisinde kelebekleri kolayca bulabilirsiniz. Aslında işlevi olmayan yarasaların yerine kullanılan bu kelebekler, aynı zamanda sizin uçabilmenizi sağlayacak olan eleytra (kanat) düşürmektedirler. Kelebeklerin sağlığı yarım kalptir. Tek vuruşta bir kelebeği öldürebilir ve onun kanadına sahip olabilirsin.

Oluşturan:  Nogard ,  Twitter Hesabı

Kelebekleri bulmak çok kolaydır. Onlar yarasa yerine geçtiği için hayatta kalma modundayken herhangi bir mağrada kelebeklere rastlayabilirsiniz. Ama isterseniz onları kendiniz de spawn edebilirsiniz. Bunun için envanterinizdeki yumurtalar arasından Kelebek simgeli yumurtayı bulup yerleştirebilirsiniz.

İnceleme Videosu

 

▶ Download/İndir: TIKLA

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.