AndroidiOS

Knife To Meet You – Simulator

Mobil oyun Knife To Meet You ilk başta göz korkutucu görünebilir. Ancak yerel fiziği anlar anlamaz, sadece boğanın gözüne çarpacaksınız.

Knife To Meet You, geçen yıldan beri kullanılabilen bir iOS ve Android projesidir. Bu, tahta bir kuklanın, değeri kötü olan her şeye bıçak fırlattığı bir arcade oyunudur – bir armut, bir elma, başka bir manken ve tabii ki bir hedefe. Bir tur için, örneğin bir elmayı ve bir hedefi aynı anda vurmak için farklı görevlere sahip yaklaşık 10 bıçak veriliyor; tek atışta yapmak oldukça zordur.

İlk başta, Knife To Meet You’daki fizik anlaşılmaz görünüyor, bu yüzden pratik yapmanızı tavsiye ederim – farklı atış türlerinden bahsediyor. Bıçağı genellikle aşağıdan büküyorum, sonra uçuş sırasında dönmüyor ve yörünge ideale yakın.

Bu arada, oyun çok bağımlılık yapıyor, özellikle de tüm hedefleri tamamladıktan sonra sanal kalabalık , atış poligonunda küçük ortaklarını feda etmeyi istediğinde . Her türlü kombinasyon ve GIF kaydetme yeteneği, Knife To Meet You zaman öldürmek için mükemmel bir yol haline getiriyor.

Elmayı kafasına vurabilir misin? Yoksa üç elma mı? Becerilerinizi test etmek için komik silahlar: Bıçaklar, Dart, Mızrak, Tomahawk, İsviçre Bıçağı, Frizbi, Bumerang, Arbalet, Tabanca, Balta, Çatal, Balta, Çiviler, Kart, Orak, Tırpan, Kılıç, Shuriken, Testere, Kılıç, Şişe Çevirme , Helikopter, Sahte El, Makas, Masa Tenisini tercih ederseniz Pinpon.

Bu oyunda en çarpıcı numaralar yapan Bıçak Ustası olabilirsiniz! İstediğinizi yapabilir ve bir seviyeyi farklı şekillerde tamamlayabilirsiniz. 10 bıçağınız var ve seviyeleri küçük arkadaşınıza çarpmadan bitirmek için KIRMIZI hileleri tamamlamanız gerekiyor: Yüzük Ustası (veya Mortal Kombat ölümcüllüğüne benzer bir ‘Kurban’ bonusu için seviyeyi tamamladıktan sonra ona vurun). Tüm kurşun zamanı yavaş mo! Dünya rekorunu kırın ve diğer oyuncular harika tekrarınızı görecek!

Yapabileceğiniz hileler:
– Sıkış, Dilim, Del, Nesneleri Sabitle!
– Hedef, 0-500 puan alan isabetler!
– İkili ve üçlü kombo 200-300 puan!
– Hat Trick: Arkadaşınızın şapkasına vurmadan ona vurun!
– Takım Trick: işi bitiren arkadaşına bir bıçak ver!
– Backhand Trick: Ters dönüşle fırlat ve bir hedefi vur!
– DoubleSpin Trick: Bıçağı en az 450 derece döndürün, flippy bıçağı 100 puan değerindedir.
– Sollama Hilesi: Bir nesneyi üçlü kombo, ancak farklı sırada! Örneğin: bir bıçağı havaya çevirin ve 2-3 ile iki kez vurun ve itiraz edin. bıçak ve ilkinin komboyu bitirmesine izin verin.
– Delme Numarası: Kombonun üçüncü aşaması olarak, delmek için bir nesnenin ortasına vurun. Bıçağınız, içindeki nesneyle birlikte uçacaktır.
– Pin Trick: Bir bıçağı delinmiş bir nesneyle başka bir nesneye iğneleyin.

Ve çok daha fazlası: günlük meydan okumalar, sirkte canlı gösteri, 3000 seviyelik devasa bir haritada ulusların çevrimiçi savaşı, hayatta kalma modu, vb. Daha fazla bilgi:

https://www.knifeto.com

Download Android (Google Play Store)

Download iOS (App Store)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.