AndroidiOS

Racing Master Yeni Test (CBT) Android APK

Yayıncı NetEase Games, Racing Master için başka bir test yapacak. Akıllı telefonlardaki yarış simülatörleri dünyası yakında başka bir oyun olan Racing Master ile doldurulacak.

Bildiğiniz gibi Colin McRae serisi üzerindeki çalışmaları ile tanınan Codemasters ile ortaklaşa geliştiriliyor. Racing Master topluluk yöneticisinin gönderisi sayesinde artık oyunun CBT (test) aşamasına 14 Temmuz saat 05:00’de (Türkiye Saati) gireceğini biliyoruz. Android’e özel ve yalnızca Kanada’da olacak, bu nedenle kurulum dosyasını kaçırmamak için siteyi takipte kalın.

NetEase Games, muhtemelen test sunucularının piyasaya sürülmesinden sonra, yakında daha fazla ayrıntı paylaşmayı vaat ediyor. Ne yazık ki, iOS oyuncuları tekrar beklemek zorunda. Önceki betada oynayanlar, “beceriksiz” kaymaya ve daha az gerçekçi bir resme dikkat çekiyor. Ayrıca, nadiren yağmurlu ve benzeri gece haritalarına rastladılar; çoğunlukla güneşli şehirlerde sürdüler.

Racing Master’daki en havalı modlardan biri nakavt yarışıdır. Rastgele bir oyuncuyla aynı takıma alınıyorsunuz, yani 4. turda hayatta kalabilmek için birinizin diğerlerinin önüne geçmesi gerekiyor.

Not: Oyuna giriş yapabilmek için Çin vatandaşlık adı ve kimlik numarası gerekmektedir. Aşağıdaki linkten Çin isim ve kimlin numaralarının yer aldığı tabloyu indirin.

Çin Kimlik Numarası İndir

Resmi Web Sitesi Çin

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.