Racing Master Yeni Test (CBT) Android APK

Yayıncı NetEase Games, Racing Master için başka bir test yapacak. Akıllı telefonlardaki yarış simülatörleri dünyası yakında başka bir oyun olan Racing Master ile doldurulacak.

Bildiğiniz gibi Colin McRae serisi üzerindeki çalışmaları ile tanınan Codemasters ile ortaklaşa geliştiriliyor. Racing Master topluluk yöneticisinin gönderisi sayesinde artık oyunun CBT (test) aşamasına 14 Temmuz saat 05:00’de (Türkiye Saati) gireceğini biliyoruz. Android’e özel ve yalnızca Kanada’da olacak, bu nedenle kurulum dosyasını kaçırmamak için siteyi takipte kalın.

NetEase Games, muhtemelen test sunucularının piyasaya sürülmesinden sonra, yakında daha fazla ayrıntı paylaşmayı vaat ediyor. Ne yazık ki, iOS oyuncuları tekrar beklemek zorunda. Önceki betada oynayanlar, “beceriksiz” kaymaya ve daha az gerçekçi bir resme dikkat çekiyor. Ayrıca, nadiren yağmurlu ve benzeri gece haritalarına rastladılar; çoğunlukla güneşli şehirlerde sürdüler.

Racing Master’daki en havalı modlardan biri nakavt yarışıdır. Rastgele bir oyuncuyla aynı takıma alınıyorsunuz, yani 4. turda hayatta kalabilmek için birinizin diğerlerinin önüne geçmesi gerekiyor.

Download Android APK (Telegram)

Download Android APK (Mediafire)

Download Android (Google Play Store – KANADA)

 

English:

Racers, Time to refuel your cars! We are happy to announce that the 3rd Closed Beta Test of Racing Master will start on July 13th at 10 pm EDT. 🔥 🔥 🔥 This is a regional beta test and only available in Canada on Google Play. Please stay tuned for more information and look forward to meeting you on tracks!

No comments

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.