Android

Korku oyunu Captivity: Horror Multiplayer, Outlast’ı andırıyor

Captivity: Horror Multiplayer, tekli ve çok oyunculu modlara sahip bir mobil korku oyunudur. İçerisindeki grafikler bütçeye uygun akıllı telefonlar seviyesinde olsa da oynanış Outlast ve benzeri indie korku hikayeleri seviyesinde yapılmış.

Captivity: Horror Multiplayer, Google Play’e göre 27 Aralık 2022’de Android’de yayınlandı. İçindeki oyun, birinci şahıs tarafından ve bir olay örgüsü olmadan yapılır, bu nedenle oyuncu, ana anahtarlar ve etkileşim kurulacak nesneler aramak için bir tür psikiyatri hastanesinde veya hapishanede koşmaya bırakılır.

Captivity: Horror Multiplayer’da karakterin elini duvarın arkasından gizlice çıktığında veya dışarı baktığında sık sık görebilmeniz güzel. Karanlık yerleri aydınlatmak ve kahramanın karşılaştığı dehşeti kaydetmek için bir video kamerası var ama bunun Outlast’ın doğrudan bir kopyası olduğunu düşünmeyin – karakter bir tabancayı ateşleyebilir . Captivity: Horror Multiplayer oyuncuları, diğer hastalarla birlikte kana susamış düşmanlardan kaçarak akıl hastanesinden kaçmaya çalışacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.