AndroidiOS

Age of Chaos Android, iOS APK

Beyaz saçlı, savunma kuleleri ve bakir fantezi ormanları inşa eden bir prens. Tüm bunlar, Android için yeni bir proje olan Age of Chaos’ta.

Age of Chaos, Kanada’da ve bir dizi başka ülkede Google Play’de bulunan bir mobil strateji oyunudur . Gelecekteki Warcraft Mobile’dan beklediğiniz her şeye sahiptir – ölümsüzlerle savaşır, büyülü dünya, krallığın iyileştirilmesi ve duaların yardımıyla yeni kahramanların işe alınması. Age of Chaos, Warcraft III’ün güzel anılarını geri getiren güzel grafiklerin yanı sıra harika bir film müziğine sahiptir .

İlginç bir şekilde, Age of Chaos’ta iki tür savaş vardır – klasik RTS ve hatta kule savunması. Ek olarak, geliştiriciler video ekleri, metin diyalogları ve coğrafi stratejilerden öğeler eklediler. Muhtemelen, ilk başta krallığımızın sihirli bir koruması var ve sonra ittifaklara katılmalı ve bölgeler üzerinde kontrol için savaşmalıyız. Mevcut deneme çalışmasına gelince, oynanabilir bir ırk olarak orkları veya hayaletleri seçemeseniz de, sadece insanlar mevcut.

Ejderha ateşi binlerce yıldır Condoran’ı aydınlatıyor, ateş uçurum ordusunu uzaklaştırıyor, ayrıca Firewatcher en büyük onuru temsil ediyor. İnsan, Ork ve Phantom, tüm ırklar Firewatcher’ın tahtını almak istiyor. Bu arada Abyss lordu, birliklerine Condoran’a yürümelerini emrediyor. Irkının onurunu savunabilir misin?

▶ÖZELLİKLER◀

Geçici Stratejilerle Savaş
Farklı ırklar, birliğe çeşitli güçlü güçlendirmeler sağlayabilen farklı özelliklere sahiptir. Ayrıca 5 kolordu arasında karşı ilişki var, bu noktadan tam olarak yararlanın, daha güçlü düşmanı yenmenize yardımcı olun.

Güçlü Kahramanları Çağır
Hiçbir kahraman işe yaramaz, dövüş güçlerini en üst düzeye çıkarmak için onları doğru savaş alanına sokmaya çalışın. Bazıları şehirlere saldırma konusunda yetenekli, bazıları kaynak toplama konusunda iyi biliyor olabilir. Bilge bir lord olun, onları kazanmaya yönlendirin!

Towers vs Dead-walkers Tide
Ateşin sönmesiyle birlikte, daha fazla ölü gezgin uçurumdan yürüdü ve şehirlere saldırdı. İnsanlarınıza onları durdurmak için kuleler inşa etmelerini emredin, sisi ejderha ateşiyle temizleyin.

Arazinizi İnşa Edin
Condoran verimli bir topraktır, ancak bir lord olarak kaynakları nasıl toplayacağınızı ve onları nasıl koruyacağınızı bilmelisiniz. Üretim yeteneğini geliştirmek için kaynak noktalarının yakınında özel yapılar inşa edin. Şehrinizi daha istikrarlı hale getirmek için binaları konumlandırın.

Dünyayı keşfet
Daha fazla sis temizlendiğinde, daha güçlü uçurum orduları ortaya çıkar. Ayrıca başka ırk şehirleri de bulunacak, sizin tarafınızda mı değiller mi? Git dünyayı keşfet!

▶BİZE KATILIN◀
bizden daha fazla bilgi alın
Facebook hayran sayfası: https://www.facebook.com/Age-of-Chaos-102422802312566
Resmi Discord: https://discord.gg/eDYFkjzXzn

*Age of Chaos hala test aşamasındadır, Orc ve Phamtom bu sefer seçilemez, ayrıca içerikler nihai kaliteyi temsil etmez.

**Cihaz Gereksinimi**
Sistem sürümü: Android 7.0 veya üzeri
RAM: 3GB veya daha fazla
CPU: Qualcomm Snapdragon 820 veya üstü

Download Android APK (Telegram)

Download Android (Google Play Store – Kanada)

Downaload iOS (çıkış tarihi bilinmiyor)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.