Eklentiler

Korkuluk Modu MCPE 1.8 ve Üzeri

Bu eklenti Minecraft MCPE oyununa korkuluk özelliği kazandırıyor. Bunlar sizin dünyadaki canavarları korkutmak için kullanılacak! Sürüngenleri, iskeletleri, cadılar, illagerleri ve daha fazlasını korkutmak için bunları kullanın! O iğrenç canavarlara hoşçakal deyin ve simi barışçıl bir dünyaya merhaba deyin!

Oluşturan:  ForgeLogical, Twitter Hesabı

Nasıl çalışır?

Witches, Illagers, Creepers ve Phantoms hariç, dünyadaki canavarların çoğunu korkutmak için varsayılan korkuluk kullanılacaktır. Minecraft’taki tüm biyomların etrafında varsayılan korkuluk bulunabilir! Onlar da 15 renk boyaya sahipler, hangi rengi seçeceksin?

Scarewitch dünyadaki cadıları korkutmak için kullanılacaktır ve bataklıklarda bulunabilir!

Scarecreep, Creepers’ı korkutmak için kullanılacaktır, bunlar Minecraft’taki tüm biyolojilerde bulunabilir!

Sonunda, gökyüzünde uçan Phantomları korkutmak için kullanılacak Scaretom’umuz var, bunlar Minecraft’taki tüm biyolojilerde bulunabilir!

The Scarecrow Illager, Vindicators and Evokers’ı korkutmak için kullanılacaktır, bunlar Roofed Forest’da bulunabilir!

Tanıtım Videosu

 

İndirme Linki:

▶ Download/İndir: TIKLA

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.