LifeAfter Android, iOS APK

Netease Games tarafından geliştirilen ve ilk önce Çin pazarında piyasaya çıkan LifeAfter oyunu nihayet Google Play Store ve App Store üzerinde İngilizce olarak yayınlanacak. Şimdiden mağazalardaki yerini alsa da, hala Türkiye dahi birçok ülkede yayınlanmadı ve hala tam anlamıyla İngilizce olmadı. Ama çok yakındır. Oyun hayatta kalma oyunudur ve devasa zombiler dahil birçok dönüşmüş yaratıklarla mücadeleyi konu alıyor. Android ve iOS için planlanmıştır.

Güncelleme (26 Şubat 2019) : Oyunun ingilizce dil seçeneği 27 Şubat tarihinde Amerika saati ile 16.30’da yayınlanacak. Muhtemelen Türkiye saati ile 28 Şubat olabilir.

Translate/Çeviri

İçinde yaşadığımız dünya aslında kapalı bir kutu. Sürekli genişleyen bilim ve teknoloji sınırları, bilinmeyen tehlikelere neden oluyor, daha uygun ulaşım araçları virüslerin yayılmasını sağlıyor. Yıkıcı virüs ülkenin her yerini taradığında, düzen ve sözleşme çöküyor ve nereye gidiyorsunuz?
– Umudunu koru ve hayatta kal
Virüsün tahribatları altında, tanıdık dünya garip hale geldi. Hastalıklar, açlık, soğuk algınlığı, enfekte insanlar ve bilinmeyen niyetleri olan kuruluşlar hayatta kalanların hayatlarını her zaman tehdit ediyor ve tehlikeler her yerde. Sakin olduğunuzdan ve her zaman bir çözüm olduğuna inandığınızdan emin olun.
– Yaşamak için her şeyi kullan
Enfekte olmuş insanların sıkışık olduğu şehirler, uzun süredir terk edilmiş olan mayınlar, duvarları kırılan üniversiteler, soğuk beyaz ağaçlar ve yaylalar … Son günlerin her köşesini keşfedin, tüm nadir yaşam kaynaklarını toplayın ve kullanın. Midenizi doldurmak için toplayın, avlanın ve pişirin, kendinizi korumak için ilaç ve silah yapın.
– Daha fazla kurtulanla karşılaşma
Çöp atmaya gittiğinde, daha çok kurtulanla karşılaşacaksın. Bu son çağda, öngörülemeyen insanlara karşı dikkatli olmanız, hayatta kalmak için başkalarının size saldırması konusunda dikkatli olmanız gerekir.Tabii ki yiyecekleri, malzemeleri, mühimmatı ve macera öykülerinizi onlarla paylaşabilirsiniz.
– son sığınağı inşa et
Güvenilir bir ortağa katılın, huzurlu, kamplı, tuğlalı ve son insan yaşam alanını inşa edebileceğiniz bir yer bulun. Uzun bir soğuk gecede kamp ateşinde toplanın ve birbirinize sarılın.
Birlikte yaşa!

Video

▶ Download Android, iOS: TIKLA (Google Play Store ve App Store)

▶ Download Android, iOS: TIKLA (TapTap üzerinden Çince)

Google Play Store üzerinden bölgenizde kullanılamıyor uyarısı alıyorsanız aşağıdaki linkten de indirebilirsiniz.

▶ Download Android APKPure

APKPure üzerinden indirilen dosyalar genelde .xapk uzantılı olmaktadır. .xapk uzantılı oyunları sadece APKPure uygulamasını yükleyerek yada .xapk installer uygulamasını yükleyerek kurabilirsiniz.

▶ Download XAPK Uygulaması

17 comments

 1. Furkan dedi ki:

  Abi bende guidance for login problem diye bir site yönlendiriyor ne yapmalıyım

 2. EREN dedi ki:

  Kaçırdıkmı yada daha açilmadimi server bir sayfaya atiyor the system has delected server diyor

 3. EREN dedi ki:

  Gerçek ersin caki olmadigini biliyorum

 4. EREN dedi ki:

  Lütfen Sorunuma Bir çozüm

 5. EREN dedi ki:

  Video geldi inanmadim cunki herkez ismi ersin caki yapabiliyor

 6. EREN dedi ki:

  Ersin abi dili ingilizce yaptim ama olmadi ben bunu apkpureden indirdim nasil playstoreden kurucam

  • ersincaki dedi ki:

   Ben de Apkpure üzerinden indirdim. Ve oyun kendini güncelledi. Nasıl ingilizce yapacağını videoda gösterdim

 7. EREN dedi ki:

  Cok soru sordum özurdilerim yanlis bir dil secmisim engilish kindom mudur nedir onu ondan olmamis tekrar tesekur ederim ♡

 8. Berkay dedi ki:

  Ersin Bey merhaba dediklerinizi yaptigim halde sistem detect your server hatasi aliyorum ne yapmaliyim oyunu gercekten istiyorum

 9. Berkay dedi ki:

  Sanirim yardimci olamiyorsunuz yinede tesekkurler

  • ersincaki dedi ki:

   Yardımcı olamam. Ben de android kullanıyorum. Ama anlattığım şekilde bende sorun olmuyor. Sizde neden sorun olduğu hakkında bilgim yok

 10. Tugi dedi ki:

  İosa indiremiyorum

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.