Genel

LifeAfter Android, iOS APK

Netease Games tarafından geliştirilen ve ilk önce Çin pazarında piyasaya çıkan LifeAfter oyunu nihayet Google Play Store ve App Store üzerinde İngilizce olarak yayınlanacak. Şimdiden mağazalardaki yerini alsa da, hala Türkiye dahi birçok ülkede yayınlanmadı ve hala tam anlamıyla İngilizce olmadı. Ama çok yakındır. Oyun hayatta kalma oyunudur ve devasa zombiler dahil birçok dönüşmüş yaratıklarla mücadeleyi konu alıyor. Android ve iOS için planlanmıştır.

Güncelleme (26 Şubat 2019) : Oyunun ingilizce dil seçeneği 27 Şubat tarihinde Amerika saati ile 16.30’da yayınlanacak. Muhtemelen Türkiye saati ile 28 Şubat olabilir.

Translate/Çeviri

İçinde yaşadığımız dünya aslında kapalı bir kutu. Sürekli genişleyen bilim ve teknoloji sınırları, bilinmeyen tehlikelere neden oluyor, daha uygun ulaşım araçları virüslerin yayılmasını sağlıyor. Yıkıcı virüs ülkenin her yerini taradığında, düzen ve sözleşme çöküyor ve nereye gidiyorsunuz?
– Umudunu koru ve hayatta kal
Virüsün tahribatları altında, tanıdık dünya garip hale geldi. Hastalıklar, açlık, soğuk algınlığı, enfekte insanlar ve bilinmeyen niyetleri olan kuruluşlar hayatta kalanların hayatlarını her zaman tehdit ediyor ve tehlikeler her yerde. Sakin olduğunuzdan ve her zaman bir çözüm olduğuna inandığınızdan emin olun.
– Yaşamak için her şeyi kullan
Enfekte olmuş insanların sıkışık olduğu şehirler, uzun süredir terk edilmiş olan mayınlar, duvarları kırılan üniversiteler, soğuk beyaz ağaçlar ve yaylalar … Son günlerin her köşesini keşfedin, tüm nadir yaşam kaynaklarını toplayın ve kullanın. Midenizi doldurmak için toplayın, avlanın ve pişirin, kendinizi korumak için ilaç ve silah yapın.
– Daha fazla kurtulanla karşılaşma
Çöp atmaya gittiğinde, daha çok kurtulanla karşılaşacaksın. Bu son çağda, öngörülemeyen insanlara karşı dikkatli olmanız, hayatta kalmak için başkalarının size saldırması konusunda dikkatli olmanız gerekir.Tabii ki yiyecekleri, malzemeleri, mühimmatı ve macera öykülerinizi onlarla paylaşabilirsiniz.
– son sığınağı inşa et
Güvenilir bir ortağa katılın, huzurlu, kamplı, tuğlalı ve son insan yaşam alanını inşa edebileceğiniz bir yer bulun. Uzun bir soğuk gecede kamp ateşinde toplanın ve birbirinize sarılın.
Birlikte yaşa!

Video

▶ Download Android, iOS: TIKLA (Google Play Store ve App Store)

▶ Download Android, iOS: TIKLA (TapTap üzerinden Çince)

Google Play Store üzerinden bölgenizde kullanılamıyor uyarısı alıyorsanız aşağıdaki linkten de indirebilirsiniz.

▶ Download Android APKPure

APKPure üzerinden indirilen dosyalar genelde .xapk uzantılı olmaktadır. .xapk uzantılı oyunları sadece APKPure uygulamasını yükleyerek yada .xapk installer uygulamasını yükleyerek kurabilirsiniz.

▶ Download XAPK Uygulaması

İlgili Makaleler

17 Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.