Android

Mad GunZ Minecraft ve Fortnite Karışımı Mobil Oyun

Minecraft grafiklerinde Fortnite oynamayı denediniz mi? Mad GunZ isimli bu yeni mobil oyun sizin için mümkün kılıyor. 50 kişinin aynı anda tek bir adaya atladığı ve sona kalan oyuncu olmak için mücadele verdiği bu oyunda, Fortnite ve Minecraft izlerini göreceksiniz. FPS ve TPS bakış açıları arasında geçiş yapabilmek ise cabası.

Translate/Çeviri

Büyük piksel tetikçi veya çarpıcı grafikler ile sıradışı çekim oyunları ve oyun modları çeşitli arıyorsunuz? İşte Mad Gunz olduğunu – en iyi online atıcı oyunlarından biri!

Sonra, uyandığında sevgili pisi beslemek ve – her şey gevşek tatili: Bu hayal! Nerede Sn Kabarık gidip ne … zırhlı bir hindi olmasıdır ki? o … Bunlarla tek boynuzlu bir ilgisi var mı? Ah, burada ne oluyor? Iyi piksel çekim oyunları, FPS türünde bu maceracı yeni bölümünde öğreneceğiz! Online bu çekim oyunu katılın ve çılgın bir atmosfer içine atılmak! Tuhaflığın piksel silahı alın ve piksel oyunları ve atış oyunlarının maddest başlamak için hazır olsun! Mad Gunz Online atıcı oyunları, FPS ve garip, sevimli, piksel sanat var silah oyunları okuldan gelir ve sadece tüm online oyunlar görmek kullandım çok oyunculu gibi değil!

hakkında ücretsiz en iyi online oyunlarından biri – Deli Gunz nedir?

★ Uzak gerçekçi ama SÜPER güzel piksel sanat!
Sadece bu online tetikçi, piksel oyunları bakmak ve güzel piksel grafik aşık olacak!

★ çevrimiçi en inanılmaz tuhaf çekim oyunu garip cephanelik tanıtmak için hazır! İçinde bir köpek, büyük bir lolipop ya da sihirli değnek ile bir çanta ile rakiplerini yendi. Patlayan hamster kullanın ya da sadece birlikte … kedi kürk onlara ateş!

★ silah oyunları & zombi, deli tavuklar ve hatta deli bir ahtapot gibi çevrimiçi çekim oyunları en iyiden Düşmanları!

★ Plus! Ne oyunlar ya da başka bir FPS, online oyun çekim hakkında en garip, silahı ancak Mad Gunz’in bile ayaklarınızı sadece görebilirsiniz!

Mad Gunz çok teşekkür sürpriz değil normal piksel atıcı veya diğer çekim oyunları & silah oyunları gibi değildir. Online çok oyunculu farklı çekim oyunlarda yeni taktiklerin düşünme bıktınız mı? Bu çevrimiçi atıcı size herhangi bir yeni taktik öğretmek olmaz ya sonsuz silahını ayarlarla uğraşmanız olun. Sadece oraya çıkmak ve bir muz tabancası veya bir hamster atıcı ile rakiplerini ateş veya bir çanta ile bunları tokat! Online çekim oyunların kargaşa içine kırın ve wackiest yeni online atıcı oyunlarda her şeyi ezmek! Hiçbir eylemleriniz için sınırlar! , Diğer oyuncular ile takım rakipleri seçip savaş alanını hakim!

FPS atıcılar maddest – Hâlâ istiyorum bu müthiş çekim oyun çevrimiçi oyun oynamıyoruz? Sadece bu çevrimiçi çekim oyunların bir diğeri sence? Peki biz deli Gunz çünkü, diğer silah oyunları herhangi çok daha fazla seveceksiniz düşünüyorum – piksel atıcı vardır:

★ en kolay ve sezgisel çevrimiçi atıcı denetimleri

sevdiğiniz filmleri ve oyunlar paskalya yumurtaları ile ★ 5 benzersiz haritalar

★ yabani düşmanlarıyla derece dinamik savaşlar çılgın çevrimiçi çekim oyunlarda burada

★ MadGunZ Eğer içinde işçiliği keyfini çünkü iyi online shooter oyunları biridir!
Online iyi çekim oyunlarda bunun için kendi harita ve zanaat öğeleri oluşturun!

pixel oyunları ve online oyunlar çok oyunculu sahip ama gerçekten şaşırtıcı bir bulamıyorum?
Bu çekim oyun çevrimiçi sizin için yapılır! Bu bekliyordum bir piksel tetikçi! Mr.Fluffy kurtarmak için tüm online shooter oyunları arasında en maceracı çevrimiçi çekim oyunları birinde Survive! Mad Gunz Online onun delilik çekim oyunda eşsizdir!

Biz online oyunlar, FPS ve silah oyunları hiçbirinde böyle garip silah görmedim bahis!
Rüya bir silah bizim müthiş çevrimiçi çekim oyunları multiplayer burada!

Neden hala okuyorsun? Duh. Ben (bana göre) en iyi online tetikçi hakkında konuşmaktan yoruldum! Diğer çekim oyunları ve özellikle piksel çekim oyunları arasında bir iyi online atıcı oyunları alın konumunuzu oluşturmak veya bizim haritaların herhangi almak ve ücretsiz online oyun oynamaya başlayın!

Şimdi çılgın online oyun indirin ve şimdi savaş başlatmak!

Büyük piksel atıcı acele hissedin!

Video İnceleme

 

▶ Download Android: TIKLA

▶ Download iOS: TIKLA

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.