AndroidiOS

Utopia: Origin – Play in Your Way

Birgün uykuya daldınız ve gözlerinizi tekrar açtığınızda tanıdığınız oda artık yok olmuş. Onun yerine hiç tanımadığınız Ütopya topraklarında olduğunuzu farkettiniz. Ama bu nasıl olur. Bir şekilde gerçekleşen bu olayın sonuçlarını düşünmek yerine hayatta kalmanın bir yolunu bulmak zorundasınız. İşte size oynayabileceğiniz güzel bir hayatta kalma mobil oyunu. Android ve iOS için planlanmıştır.

Translate/Çeviri

Uyandığımda, artık tanıdık odada kalmayacağımı, cennet gibi güzel bir dünya gözlerimi selamladı.
“Neredeyim?”
Bir ses, “Ütopya topraklarına, Beia topraklarına hoş geldiniz” dedi. “Ben senin rehberin Xiaxia.”
Bakarken uçan bir sprite bizimle konuşuyordu.
“İşe alınan ilk maceracısın. Bu kılavuzu al ve maceralarına başla!”
Hiç kimse mayın macera efsanelerinin başlamak üzere olduğunu hayal edemezdi.

Well Eğer evi iyi yapmazsan, yakalanırsın
Xiaxia İpuçları ①: Geceleri küçük bir iblis ve iskelet askeri olacak ve kendi kamp ateşiniz ve eviniz yoksa çok tehlikelidir!
“Bugün evimizi inşa edelim! Her yerde tahta ve taş var. Hadi!”
Hiç kimse doğrama, madencilik ya da marangozluk yapmamıştı, ama sanki o topraklara sihir verilmiş gibiydi ve herkes her türlü beceride ustalaşmayı öğrendi. Tahta ve taş çalışma masasına taşındı, tahta ve tuğlalara işlendi ve yavaş yavaş herkesin teriyle oluşturulan iki katlı bir bina.
Gece düştüğünde, gizemli bir sis havayı doldurdu. Xiaxia’nın dediği gibi, sisin içinde yeşil alevli bir grup küçük şeytan belirdi, ancak evlerinin önündeki yangın onları daha ileri gitmeye cesaret edemedi. Fakat hayatta kalmak sadece ilk adım, daha fazla macera bizi bekliyor! Umarım bir gün büyük bir klan yapabiliriz!

❖ Dünya çok Büyük, Seninle Keşfetmek İstiyorum!
Xiaxia İpuçları ②: Bu dünyada bir ejderha atabilirsin, ama önce bir midilliyi evcilleştir!
Ev yapıldıktan sonra herkes dünyayı keşfetmek için sabırsızlanıyor. Vahşi atları klana geri getirmek için önce at yemini hazırlayalım. Yumuşak bir ateşle pişirilmiş hafif bir havuç ve buğday topları kokusu vardı ve birkaç at bize geldi, ellerini ovuşturdu ve mutlu bir şekilde yedi. Atın arkasında hafifçe güneşin omuzlarda parlamasına izin verin, yarın vahşi doğayı keşfetmeyi planladık! Gelecekte bir ejderha binmek için sabırsızlanıyorum!

İa Beia’daki En İyi Manzaralar, Yan Yana Savaşıyoruz!
Xiaxia ipuçları ③: Hazine çoğu kez tehlikeye eşlik eder!
Mount ve silah hazır ve hiçbir şey bizi keşfetmemize engel olamaz.
Adalarda, ormanlarda, çöllerde ve karla kaplı dağlarda, yaratıcı tanrıların bıraktığı hazinenin şimdi canavarlar, ejderhalar ve kötülükler tarafından korunduğu söylenir.
Kuzeyde yaklaşık yarım gün boyunca, bir harabe görünürdü ve enkazın ortasından altın bir sandıkla bir iskelet askısı dolaşıyordu. Çatışma başladı, görünüşte savunmasız görünen iskeletler beklenmedik bir şekilde çok güçlüydü. Sonunda onları yudumladık, hazine sandığı açtıktan sonra yaralarımız iyileşiyormuş gibi yumuşak ışığıyla bir mücevher ortaya çıktı.

Your Senin şekilde oyna!
En uzaktaki kalıntılara tırmandım, en romantik kalp adasına yelken açtım, hatta ejderhanın dişlerini kestim, ama yine de daha fazla arkadaşa ihtiyacım var, birlikte zevk aldığımız şeyleri yapıp, bir araya gelmek ister misin?

Video

▶ Download ANDROID

▶ Download iOS

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.