AndroidiOS

Magic Rampage

RPG türünü hızlı tempolu aksiyon oyunuyla birleştiren heyecan verici yeni platform. Magic Rampage, karakter özelleştirmesi ve kullanması gereken onlarca silah içeriyor; bıçaklardan büyülü çıtalara. Her zindan, oyuncuya yeni engeller, düşmanlar ve keşfedilecek gizli alanlar sunar. Bonus seviyelerini araştırın, Survival modunda çalışın, dost NPC’lerle güçlerinizi birleştirin ve zorlu Boss dövüşlerinde savaşın.

Translate/Çeviri

Magic Rampage, dünya çapındaki oyuncuların rastgele oluşturulmuş zindanlarda kimin en iyi olduğunu görmek için rekabet ettiği heyecan verici bir çevrimiçi Rekabet Moduna sahiptir; benzersiz patronlar, özel yeni öğeler ve içerik içeren!

KAMPANYA

Cesur olun ve kalelere, bataklıklara, ormanlara dalın ve zombiler, dev örümcekler ve birçok zorlu patronla savaşın! Sınıfınızı seçin, zırhınızı giyin ve en iyi silahınızı (bıçaklar, çekiçler, personel vb.) Alın ve tüm bunların arkasında kim olduğunu bulmak için ejderhalar, yarasalar ve canavarlarla savaşmaya hazır olun!

REKABET

Zindanlarda rastgele engeller, düşmanlar ve patronlar ile oynayarak diğer oyunculara en yüksek puanları ver! Ayrıca Beceri Ağacı’nda yeni güçlerle karakterini kazanmanın yanı sıra arkadaşlarına da meydan okuyabilirsin. Ne kadar fazla rekabet ederseniz, sıralamalarınız o kadar iyi olur ve şampiyonları benzersiz silahlar ve zırhlarla ödüllendiren muhteşem Onur Listesi’nde yer alacaksınız!

KARAKTER ÖZELLEŞTİRME

Sınıfınızı seçin (Mage, Savaşçı, Druid, Warlock, Rogue, Paladin, Thief ve diğerleri) ve karakterinizin silahlarını ve zırhını özelleştirin. Sınıfınıza göre mükemmel silah ve zırhı ve aynı zamanda sihirli unsurlarını seçebilirsiniz: ateş, su, hava, toprak, aydınlık ve karanlık, kahramanınızı oyun tarzınızla daha da stillendirebilir.

SURVIVOR MODU

Gücünü test et! Kalenin en tehlikeli zindanlarına gir ve çeşitli düşmanlara karşı savaş. Ne kadar uzun süre hayatta kalabilirsen, o kadar fazla altın ve silah kazanacaksın! Hayatta Kalma Modu, karakterinizi donatmak ve daha güçlü ve daha güçlü olmak için yeni silahlar, zırhlar ve çok miktarda altın kazanmanız için harika bir yol.

ALIŞ VERİŞ

Satıcıyla tanışın ve dükkânına göz atın. Kalkanınızın silahlarınızdaki hasarını artırabileceğiniz en iyi silahları, zırhı ve ayrıca nadir bulunan taşları da size sunacak. Satıcı çok kolay değil, ama bu savaşta bulacağınız tüm düşman ve patronlara karşı size yardım edebilecek tek kişi o!

YEREL VERSUS MODU

Android TV’niz var mı? İki gamepad takın ve arkadaşlarınızı sizinle oynamaya davet edin! Kampanya modunun Zindanlarına dayanan savaş arenalarıyla, oyundaki ana karakterleri içeren bir karşı taraf modu yarattık. Kazanmak için hızlı olmanız gerekecek! Arenanın karşısındaki kasalarda bulunan silahları al, NPC’leri öldür ve rakibine dikkat et!

Magic Rampage, 90’lı yılların en iyi klasik platformerlerinin görünümünü ve hissini geri getiriyor, yenilenmiş ve çekici oyun mekaniği ile tanışıyor. 16-bit dönemindeki platformcuları özlüyor ve günümüzde oyunların artık iyi olmadığını düşünüyorsan, iki kere düşün! Magic Rampage sizin için.

Magic Rampage, daha doğru bir oyun yanıtı için joystick, gamepad ve fiziksel klavyeyi destekler.

Video

▶ Download Android, iOS

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.