AndroidiOS

Bus Simulator City Ride’ı denemek ücretsiz oldu

Bus Simulator City Ride geliştiricileri bir demo yayınladı. Reklamlar içerir.

Bus Simulator City Ride, bir Avrupa şehrinde bir otobüs şoförü simülatörüdür. Cazibesi 10 lisanslı otobüs ve gerçekçi yolcu taşımacılığında. Arsaya göre, oyuncu kampanyasını geliştirecek ve hikaye görevlerinden geçecek.

Google Play’e göre Bus Simulator City Ride’ın ücretli sürümü 26 Eylül 2022’de yayınlandı . Artık Lite sürümü iOS ve Android’de mevcut, ücretsiz ve reklamlarla birlikte. Geliştiriciler, kurgusal Haveburg şehrinde 4 giriş görevi vaat ediyor. Projeyi beğendiyseniz, aynı uygulamada tam sürüm satın alınabilir.

Bus Simulator City Ride’da elektrikli otobüslere ve tipik İngiltere çift katlı otobüslerine binebilirsiniz. Bu bir mobil oyun olmasına rağmen, yerel halk sadece otobüse binmekle kalmayıp, arkadaşlarıyla kahve içiyor veya aileleriyle limanı ziyaret ederek işlerine devam ediyor. İlginç bir şekilde, yolcular hikayelerini sürücü ile bile paylaşacaklar.

Yeni otobüsler, alanlar ve rotalar açmak için görevleri tamamlamanız gerekiyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.