Android

MARVEL Future Revolution Android, iOS APK

PAX East 2020‘de duyurulan yeni süper kahraman oyunumuz Marvel Future Revolution, bir açık dünya rol yapma oyunu. Netmarble tarafından geliştirilen oyun, IOS ve Android platformlarda bizleri karşılıyor olacak. Şuan oyunun çıkış tarihi hakkında bilgimiz yok.

PAX East etkinliğinde verilen birkaç bilgiye sahibiz. Oyunun kötü karakterler sınıfında Red Skull, Baron Mordo, M.O.D.O.K., Green Goblin, ve Red Goblin yer alıyor. İyiliklerin koruyucu olacak olan bizde ise, Captain America, Doktor Strange, Spider-Man ve Captain Marvel cepheyi savunacak. Büyük ihtimal oyun çıktıktan sonra hem kötü taraf için, hem iyi taraf için birçok yeni kahraman eklenecektir. Oyun hakkında bir teaser, ve birkaç kısa video paylaşıldı.

Şuan için ön kayıt kısmı da tamamen belirsiz. Oyun ücretsiz olacak. Bu yüzden oyun içi satın alımın olacağı kesin diyebiliriz. Kozmetik yönünden bir video bile paylaşıldı. Bakalım nasıl bir süper kahraman oyunu bizleri bekliyor olacak.

Ön Kayıt Linki: https://marvelfuturerevolution.com/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.