AndroidiOS

Last Hope 3: Sniper Zombie War iyi bir fps nişancı oyunudur

The Last Hope 3: Sniper Zombie War projesi tüm dünyada iOS ve Android’de yayınlandı. Zombi kıyametinde hayatta kalmak zorundasın.

Last Hope 3: Sniper Zombie War, karakter bir ara sahnedeki gibi hareket ederken görevleri tamamladığınız ve zombileri kafadan vurduğunuz bir arcade shooter oyunudur. Görevlerin hızlı bir şekilde tamamlandığını ve içindeki olay örgüsünün yazılı ve sesli olmayan diyaloglarla ortaya çıktığını not ediyorum. Geçişleri için dolar verilir, iyileştirmeler için harcanabilirler.

Muhtemelen, Android’deki Last Hope 3: Sniper Zombie War sürümü, Google Play’den gelen yeni incelemelerde belirtildiği gibi biraz daha erken ortaya çıktı. Oynamış olanlar, en büyük dezavantajın altının otomatik olarak yerleştirildiği kasaya bağış yapma ihtiyacı olduğunu not ediyor. Aynı zamanda, bir karakterin kostümü için para biriktirmek zordur, çünkü görevleri mükemmel bir şekilde tamamlasanız bile, çok az para verirler ve iyileştirmeler “4 haneli bir sayı ile başlar”.Last Hope 3: Sniper Zombie War, yeni hikaye ve yan görevler, silahlar ve keskin nişancı görevleri getiren ikinci bir bölge sunuyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.